To by bolo na dlhú debatu, ale dnes opúšťajú vzdelaní i nevzdelaní ľudia svoje rodiny na Slovensku a putujú do zahraničia za prácou. Neoficálne je ich okolo 300.000. Zo synáčikov bývalých najvrchnejších papalášov sa stali megapodnikatelia a spoločne s politikmi neustále okrádajú a rozpredávajú našu krajinu. Dúfam, že aj tu bude pôsobiť karma, ktorú spomínaš - u všetkých tých bez štipky svedomia.

