Pedro125 zverejníl mená policajtov , ktorý zasahovali v Piešťanoch , a ide sa tu hrať na chrumkavého. Máš smolu , dávaš niektoré info skôr ako Fico. Si moc premotimovaný a zrušia ťa ako Preda123.
Pedro125 zverejníl mená policajtov , ktorý zasahovali v Piešťanoch , a ide sa tu hrať na chrumkavého. Máš smolu , dávaš niektoré info skôr ako Fico. Si moc premotimovaný a zrušia ťa ako Preda123.
A tie mená boli v natáčaní? Ty si tu zverejnil ich mená.
A ináč Pedro125 ty a aaachtung máte také zdroje a info, že to už stojí za pozornosť OČTK. Žiaden strach prešetrí sa to a budeš voľný.
GDPR , pokuta 50000 pre Smeráka ako ty ako nič, ani si to nevšimšeš.
Ale ty ešte moc netroluješ, ešte zarábaj na starých Smerákov, či ja mám ešte 23 rokov robiť na nich?
A tvoj komunistický WU Chan to dotiahol do tohto stavu.
Harabin si stále myslí že vyhral voľby a nič, stále si myslí že je prezident a nič.
No ešte daj volačo čo ti mamka hovorí v tvojom veku.
Nemažte príspevky tohto človeka, to sa ani nedá ta pár mesiaxov sa vypracovať na trinásteho najväčšieho trola Smeru.
Pedro125 za to, že mu Fico odpustil krádež 50000 Euro, dnes chrli celé súbory zo servera Smeru, kde sa inšpiruje od mydliča a spol. Krásne si sa priznal Pedro125, to si si pripravoval sám? Však si zasa zo Smeru urobil denilov. Toľko a za takú malú chvíľu vyprodukovať príspevkov? Za toto podľa mňa nedostaneš odmenu ale kopanec do zadku.
Kto by ho vešal, ty sám ho budeš kopať ako mnohé rodiny je priaznivcov, ktorým zomreli ľudia len preto , že verili tomuto bláznovi.
Skladaj sa na stratu reťazcou. Tik tak aj tento americký internet ti vypnú.
U vás dezolátov nikto nevie či má nôž a keď sa vo svojom besnení zaženie môže zabiť aj to decko čo tam bolo.
Ty vieš čo je Zbierka zákonov, ako často vychádza, čo sa v nej píše ? Videl si ju niekedy v živote?
Podľa teba nezvládla, lebo keby si napísala opak tak si u Smeru už neškrtneš.
A čo hovori o tom ústava v Kanade?
Pre jeho tupcov áno. Normálny človek jasne pochopí z jeho slov , že ide o provokáciu s cieľom vyvolať strach v spoločnosti, teda jedine pri svojich voličoch. Stačí keď povie, že bude vojna a dezoláti vo velkom nakupujíu, že banky si zoberú peniaze a jeho ludia začnú vyberať peniaze. Fico vládne lúze a on to vie .
Napichanci sú tí čo s nimi Fico robí protesty?
Odporúčame