Sme asi jediná krajina na svete, ktorá si dovolí zaplatiť referendum, ktorého výsledkom bude len potvrdenie súčasného stavu. Čo tak sa tiež spýtať národa,či chce aby slnko ráno vychádzalo a večer zapadalo?
Sme asi jediná krajina na svete, ktorá si dovolí zaplatiť referendum, ktorého výsledkom bude len potvrdenie súčasného stavu. Čo tak sa tiež spýtať národa,či chce aby slnko ráno vychádzalo a večer zapadalo?
Zapamätaj si,že hrdý komunista Fico sa nikdy v duchu neskloní pred imperialistami zo Západu...Posledná borba vsplála,dajme sa na pochod !!!
Ficov dôveryhodný zdroj z Nemecka zvýšil pravdepodobnosť vzniku celosvetového konfliktu na Ukrajine na 70,0001 percenta...Mor ho !!!
Nepreceňuj ho, určite tam šiel so škrípajúcimi zubami
Neboj,boľševici si vždy rozumeli s fašistami, stačí si spomenúť na pakt priateľstva medzi boľševikom Jozefom a fašistom Dolfim
Len by sa naša generácia nedozvedela,čo za grázel bol náš,chvalabohu,už bývalý prezident
Nič,súdruh učiteľ,len doplním,že odmeny členov správnych a dozorných rád sú naozaj tantiémy a tie sa platia len z čistého zisku, preto sa tvoria tie obrovské zisky VŚZP,aby bolo z čoho uspokojiť smeráckych nominovaných tajtrlíkov
Opýtaj sa Richtera,ako sa budú vyplácať a vypočítavať dôchodky v I.pilieri o 20 rokov a ver,že nastane hlboké mlčanie
Mňa zaujíma moja DSS-ka a to je ING, pozri si ich webbovú stránku, keď tak túžiš po ich výsledkoch
Ja by som im dal 3/28 z II. a 4/15 z I. a zvyšok by vyrovnal Kažigraf zo zníženia cien plynu o 90 percent
Ujko,jasne píšem,že v negarantovaných...Kukni do wikipédie,čo to je
A prečo by mali používať fond iba účastníci I.piliera, keď ho tvoria aj ľudia z II.piliera? Vieš vôbec o čom je reč?
A čo, už mu vinica prestala vynášať? Asi sa slabo modlí k svätému Urbanovi:)))
Azda si nemyslíš,že rezervný fond solidarity tvorí štát? Omyl, tvoria ho sporitelia I.aj II.piliera
Som zvedavý,kedy NATO vyperie rusákov z anektovaného Krymu
Spotreba vodky rusákov klesá, rubeľ nemá ani hodnotu papiera, na ktorom je vytlačený,báťuškovi Putinovi tečú nervy a robí jednu koninu za druhou
A kedy bude referendum o odluke cirkvi od štátu? Nemohla sa tam teraz doplniť táto otázka? Určite by som sa v sobotu referenda zúčastnil
A čo hovoria červení prispievatelia na fakt,že za minulý rok dosiahlo zhodnotenie negarantovaných fondov v DSS-kách až 16 percent a valorizácia starobných dôchodkov v I.pilieri dosiahla až šialených 5 eur mesačne?
A načo by sa prijímali také zákony, keď aj tak ficovlády pomenili všetky prijaté zákony? Vždy čo pravica na Slovensku vybuduje, boľševíci zrušia. Darmo vypracuješ tabuľky s odhadmi budúcich dôchodkov,keď príde do vlády červený mor a zníži príspevky do II.piliera o polovicu