Chudera, aké svinstvá? povedala agentúra JPP?... Tí čo chápu svinstvá minulej vlády a teraz podvody šimečkovej smečky netreba presviedčať... sú vymletí ako múka extra špeciál 00
Chudera, aké svinstvá? povedala agentúra JPP?... Tí čo chápu svinstvá minulej vlády a teraz podvody šimečkovej smečky netreba presviedčať... sú vymletí ako múka extra špeciál 00
chúďa moje separátované... lebo fico?
A do Kyjeva? otázka od matyšáka s pezinka
Kúrňa, všetci redaktori, politológovia, komentátori, analitici a všetci "lógovia""spojte sa" a založte stranu, ktorá vyhrá voľby a môžete sa realizovať. Potom bude na Slovensku raj :-)
PraSiatka od PSiskov zase dostali pomyje, pomiešané hrušky s jablkami, to bude s r a čka... a už ho tu aj kadia zhora aj zdola. Pozor, aby ste sa tými zvratkami nezadusili...
Šimečkosácka debilorealita pre primárne primitívne šimečkošlapky;D jasné Miško aj šimečka, a deti nosia bociany :D
Fúrik, čo hovoríš na najväčšiu práčku TatraMatku vz. Šimečka s. r. o dinou?
„Ak sa niekto stane veľvyslancom, jeho prejav i jeho jazyk a vyjadrenia musia zodpovedať úrovni diplomata,“
TO VÁM NIKDY NEZABUDNEM... Váš rodom diplomat!
Žabiak nech hovrí o spokojnosti ukrajincov a o svojom konci. On to ešte nemá "spočítané" lebo vie rátať len do 90 mld €
Aha, takže na nedonoseného Miška s jeho podvodníckou zlodejskou rodinou sa nesmie nič písať?
Tak prečo nepíšu?
Ty určite vieš ako chutí jedno aj druhé...
Ohlásil sa rodený diplomat, to vám nezabudnem... asi majú vyššie IQ ako on. Pieninský.substrát.com
Hercvok, povedz že nie sú. Lebo píšu len proti hranatému. Keby písali aj proti PSom aj miško by štekal že sú hyenovinári. Ale to tvojmu rúrálnemu mozgu nevysvetlíš
Tiskárienke už z politiky *EBEEEEE*
Miško Šimečka v krčme:
"Moji volici su blačiace ovce a zmatení d ebili"
čo si ovca alebo d ebil. xixi
Jáj teliatka, už vám naliali aktuality.psk pomyje? Slabá strava na prekrytie kradnutia šimečkovcov. Čo stačí libretardskej radosti...no vymeniť slipy, a do postielok. dobrú noc deti moje osprostené... Váš Majster N
ty si ideš dokola svoju šimečkovskú pesničku a miško kalame a klame a zapiera a mamka kradla, kradla a kradla a fycovi nič nevyčíslili a miškovej rodyčke to už spočítavajú... dezolé Nepravda vytasí
nejdeotóoo...s politikou nemá ani houno, ale od nás čerpala pekné "houno" pár rokov a hádaj koho na prsiach pridájala z toho cecania štátu? nuž Miškáááá
"Pink má odkaz aj pre Slovákov." Tá 3,14ča nemá ani tušenie kde je Slovensko... zbožný politický podtext autora článku. TUpota!
Zaujímavé, že na foto nižšie, je andruško bez kukly...Zoltána Andruskóa privádzajú na súd v stredu 25. mája 2022. Ale keď už zakomponoval do toho gašpara, tak je proGRCívcom všetko jasné. ..neskutočný patriot,partizán ske
Odporúčame