Takže ty si sám naordinuješ aj lieky na predpis bez vyšetrenia?Skutočnú lekárku mám svoju kardiologičku v okresnom meste.Jej prístup je určite na vysokej odbornosti a prístupu k pacientovi.A som velmi rád že som sa k nej dostal aj keď len náhodou vďaka dovolenke pani doktorky ktorej ma poslala neurologička.U očnej to mám podobne takže u mňa spokojnosť.

