Ale už to dali že až po 4 týždňoch.Asi nebudú vakciciny.
Ale už to dali že až po 4 týždňoch.Asi nebudú vakciciny.
Hlavne vo východnej europe.Chystaj si kvér.Pôjdeš na ukroruinu.
Že ty budeš bidetov poradca alebo minimálne plg.testoviča.
Vantajm to zvládne aj cez guuugla.Načo sa trepať do matičky Prahy.
Chocholoušek to ani stíhať nebude keď sa tolko magorovič- voličov tu kotí ako huby po daždi.
Tĺk, taký velky pozemok nemáš.Videl si tie hordy americkej armády okolo bielej chyže?A ten ostnatý drôt nemá chybu.Tolko nedali ani maďari na hranice proti nájazdnikom.
Biden sa stal novým prezidentom USA.-A TA3sráči,Čt a ako pozerám aj pravda sa predbiehajú strčiť sa čo najviac bidetovi do análu.
Ako tak po tebe čítam fakt o dementov tu nieje núdza.
Matišák,však toto sa dá napísať jedným slovom...nasadené bude veľké množstvo príslušníkov bezpečnostných zložiek,“- /ARMÁDA/
Myslíš ako matelko v Trnave???
To si sa zrovna zobudil alebo ešte si v delíriu.
No daj za čo by mal byť pele v kriminále?Tliachaš dokola ako plagiator,darmo niesi jeho nick.Aspoň si zmeň slovosled nech to nieje stále dokola to isté.
Teba by zavesiť nedokázali na všetky tvoje nicky nemajú dosť povrazov.Ty si ako 20- hlavý drak.
Bohužial je to tak.Sú to len same uznesenia.
.....postaviť k múru.. súhlasím.Kde som to už len počul?Žeby plg.matovič?
Aj si sa susedov spýtal alebo len konšpiruješ?
No predsa celá vláda,parlament a ich rodiny.Sem tam sa aj nejaká urva nájde,že Borisko:-))))
A že si nespomenula na iné výročia .Opica jedna.Toho drbohlava škoda komentovať
Myslíš kolikovu?Ten sa volá pumpa-žumpa.
Odporúčame