toto su take iste chabe vyhovorky ako teraz , ze Izrahell sa len brani a preto tento nevyprovokovany utok zacal
znicit dve mesta plne civilisotv ....to nikdy nicim neospravedlnia...
toto su take iste chabe vyhovorky ako teraz , ze Izrahell sa len brani a preto tento nevyprovokovany utok zacal
znicit dve mesta plne civilisotv ....to nikdy nicim neospravedlnia...
ja nie ale aby si sa potom ty neposral ked sa ta eskalacia vymkne spod kontroly USA aj Izrahellu
tak si oslovuj svojich doma, dobre
nahlaseny
ten objekt je velmi dobre chraneny a Iran urcite jeho obranu posilnil. Inak ako letecky tam zautocit nevedia a ked sa uz vie, ze co jedine mozu pouzit a ze existuje len jeden bombarder ktory je taku bombu schopny na miesto dopravit, maju dost informacii aby ten priestor monitorovali a to sa tyka aj Ciny a Ruska
teraz je to mozno najviac sledovany priestor na svete, tak nech skusia amici tam doletiet s bombarderom.... ved ich maju z povodnych 21 uz len 19 v aktivnej sluzbe, takze maju viac pokusov ak by hned prvy nevysiel
uvidime kam su az ochotny zajst
mierotvorca Trump.... a jeho prehlasenia, ze ked sa stane americkym prezidentom tak vojnu na Ukrajine do 24h ukonci
teraz to vyzera ze nielen neukoncil ale pomoze rozputat jadrovu 3WW
americki prezidneti vojny len zacinaju
skoda, ze tu nikto nema gule napisat preco Izrahell neustale neche oficialne priznat vlastnictvo jadrovych zbrani svetu, co tym sleduje? neviem si predstavit zeby nejaka krajina mala 90 jadrovych hlavic a tvarila sa, ze otazky na to ci maju jadrove zbrane alebo nie, nepocuje...
mat tvoje starosti
ak sa rozhodne riskovat rozputanie 3WW tak nech to skusi
vobec nie je iste, ze tam ta B2 doleti, hlavne teraz ked cely svet vie na aky ciel sa USA chcu zamerat
na tvoju sprostu hlavu
to uz Bibi urcite vybavil
to skor ty ked si este nikdy nepocul o Hirosime a Nagasaki
Nula na eNtú x 1 a pazo su dve agresivne hovada
Nula na eNtú x 1 vstupil do diskusie
sionistickemu rezimu je to uplne jedno
stiahnu cely svet zo sebou do jadrovej vojny... psychopati jedni
je to obycajny diskusny troll
hlavne ze ty ktory udajne odsuzujes utok Izrahellu si si sem hned vycapil jeho vlajku ako srdiecko
:DDDDDDD
ja viem velmi dobre co pisem ale ty si taka naivka, ze ani ironii nerozumies. ty to potrebujes vzdy pisomne aby si pochopil
prinajhorsom dodaju hotovu jadrovu hlavicu...pri zapade a jeho praktikach ma uz nic neprekvapi
strasny alibizmus... Iran bol do toho dotlaceny mohutnymi medzinarodnymi sankciami
zapad doda vemi rad a ochotne....
vsetci uz poznaju tie zapadne rokovania - cista strata casu
Odporúčame