rovnako jazdia ukrajinci aj na Slovensku
rovnako jazdia ukrajinci aj na Slovensku
maxima su preto aby sa prekonavali... a tak to bude aj s tymto
Ukrajina ma vyhodu, ze za nou stoji cela EU + USSA
no daj co tvoja hlava sama dosla, ze sa stane s ukrajincami ruskej narodnosti na Ukrajine, za predpokladu, ze sa rusi stiahnu z Ukrajiny :))))
ak by to aj bola pravda (co nie je, ide skor o tvoje zbozne zelanie nastastie) tak by to bola velmi zla sprava nielen pre Ukrajinu ale pre EU a USSA. Nejako sa zabuda stale, ze Rusko vlastni niekolko tisic jadrovych zbrani a keby len male percento malo byt uspesne v utoku, tak je to stale dost na to aby sa zivot na Zemi stal vzacnostou
Tiež témy ako znížiť populácie Zeme, aj napríklad pomocou 3WW. Je to dobre aj na prerozdelenie bohatstva vo svete
Co to ma dokazovať? Že zase len riadne drístaš 🤷🏼♂️
Nic to ale na tom nemení, že ma pravdu a ty len úplne zbytočne drístaš
Veľkosť naivity ktorú dennodenne ukazuješ a prezentuješ je…je jedným slovom nekonečná zdá sa
haha....skusas to zmenou temy?
kd v tej vete vidis obhajobu diktatorskych rezimov? mna trapi, ze vsetci ti EU papalasi riesia na kazdej schodzi Ukrajinu, futruju tam peniaze bezprecedentnym tempom, odzbrojuju systematicky krajiny EU a robia vsetko pre to aby boli energie v EU stale drahsie a drahsie. vysledkom tejto ich politiky je, ze zivotna uroven v EU pomaly ale isto klesa a bude dalej klesat. Mne je nejaka Ukrajina uz u zadku, ja riesim EU a v tej Ukrajina neni. Neni ani v NATO ani v G7, V4, E3, E5 ani v ziadnom europskom spolku
tak daj, kde je vyššia životná úroveň ako v EU
Bez fotkygm47
14958712 dnes
18:15
tvoja reakcia
potrebujes to aj nakreslit aby si tomu pochopil?
ano mam
skus tuto zlozenu vetu si zanalyzovat este raz
na vsetkych vrcolovych schodzach sa riesi len Ukrajina, ktora nie je v ziadnom spolku a zivotna uroven v EU pomaly ale isto upada a preto uz coskoro im to volici v jednotlivych krajinach spocitaju
skus tuto zlozenu vetu si zanalyzovat este raz
na vsetkych vrcolovych schodzach sa riesi len Ukrajina, ktora nie je v ziadnom spolku a zivotna uroven v EU pomaly ale isto upada a preto uz coskoro im to volici v jednotlivych krajinach spocitaju
co uz s tebou ty tretotriedna podradna genericka AI, ktora nerozumie pisanemu textu a fabuluje si myslienky ktore nikto nevyslovil v diskusii ale ty si ich zaradis do diskusie... mas halucinacie? trpis schizofreniou? co mas za problem? :DDDDD
pisem ze zivotna uroven pomaly ale isto v EU upada a ty o koze
PravdaTuNieJe ma pravdu, si len hlupak co nedokaze jednoduchy napisany text pochopit. Jedna veta je na teba uz vela, zo suvetia si uz cisty magor
E3, E5, G7, V4....
nemci by radi "tak trošku" chceli sefovat vsetkym co zase frantici ee a preco brexit
na vsetkych vrcolovych schodzach sa riesi len Ukrajina, ktora nie je v ziadnom spolku a zivotna uroven v EU pomaly ale isto upada a preto uz coskoro im to volici v jednotlivych krajinach spocitaju
pootm budu nariekat, ze k moci sa postupne v Eu dostavaju populisti a rozni ultras
rovnaku SMSku o nezaplateni dopravnej pokuty som dostal pred 2 tyzdnami aj ja. Je to uz vyssi level ako volakedy a je to tazsie odhalit (par rokov doyadu boli tieto utoky na smiech kedze tie ich nastroje nezvladali slovensky jazyk ani priblizne). Mne to AI este celkom rychlo identifikovala ako podvod takze tie prikazy na zmatenie AI su asi novinkou. Ani by som sa necudoval keby samotne nastroje na utok, vytvarane dokonca ako ekosystem na prenajom, vytvarali podvodnici s pokrocilou AI
Phishing-as-a-service
tak to je iny biznis model ty kks
s cim pridu nabuduce?
tupy je ten co ta robil a nedorobil a ty si to zdedil po nom pičus
Typický Matišák, takúto hlúposť moze napísať len hlupak alebo dezinformator, najskôr ale bude obidvoje naraz
Ako vieme, pred vojnou tam lode plávali a jeho zablokovanie Iránom spôsobil konflikt.
len hlupák uverí nejakému zdrapu papiera ktorý vyhlásia USSA za dohodu o prímerí či mieri. A co sa týka Izrahellu tak tym je cely svet a co si myslia u prdele. A preco Noe ved nikto na západe ani východe nema gule na to dat Izrahell do medzinárodnej blokády a uvalovat na nich jednu medzinárodnú sankciu za druhou ako je to v prípade Ruska. Počet civilných obetí je pritom neporovnateľný. Asi tak 1:1000
Ale o obetiach Izrahellu sa verejne nepíše. Všetci su z neho priposrati
Odporúčame