Kiska, Feldek, Leško, Lajčák, Kramár a mnohí ďalší bývalí aktívni komunisti alebo SZMáci, ktorí vtedy aktívne vychvaľovali komunistov a ZSSR, nám dnes vysvetľujú, že oni sú vlastne rodení demokrati a vždy bojovali proti tým zlým doktátorským komunistom
Najviac ma pobavilo, keď Kiska, ako synáčik hlavného komunistického normalizátora, ktorý vyhadzoval učiteľky z práce, keď zistil, že navštevovali kostol vyhlásil, že ich rodina bola odjakživa silne nábožensky založenou rodinou
Pritom som nedávno kdesi čítal, že Kiskovci kedysi patrili medzi aktívnych árizátorov...


