aká dojemná starostlivosť z tvojej strany :DDDD
aká dojemná starostlivosť z tvojej strany :DDDD
aha, takže aj ty máš problém pochopiť krátky písaný text...a to boli iba 2 riadky. No čo už s tebou? A vraj, že ste elita :DDDD
vlastne ty mysliš na Kisku? Tak to áno, s tým súhlasím :DDDD
akého Satana? Veď predsa už nikoho nezaujíma :DDDD
ako krásne si popísal vás, čo sa tu o neho takto zaujímate :DDDD
vidíš, ako si mimo realitu? Skús Gugla, ak ti to vaši zo SLovenskej debatnej asociácie nepovedali. Ten ti iste objasní, že v Izraeli u Sorosa určite nebol, keďže Sorosa tam nechcú...
dá sa tých naších liberálkov brať vážne, ako serióznych ľudí? Veď na jednej strane sa naparujú, ako už Fico nikoho nezaujíma, ako je len radovým poslancom a pritom, keď sa stratí na pár dní, sú hotoví z toho, že kde je...Takú starostlivosť nemajú ani o svoje ikony, Kisku s Čaputovou...
Dá sa ich potom brať vážne, keď takto sami sebe nakladajú do úst????
daj prekladač, on ti to povie :DDD
To vieš, že mám problém aj so základnou komunikáciou medzi ľuďmi, len ti neviem, ako potom možem denne komunikovať s kolegami skoro z celého sveta :DDDD
Zase máš pochybnú logiku, ale u vás ma to neprekvapuje :DDD
skús embassy. Minule si tu jeden taký tiež myslel, že s angličtinou tu bude za múdreho a dopadol, ako trpák. Odvtedy som ho tu už nevidel :DDDD
a ja tvrdím, že to tvrdíš? V ktorej časti mojho príspevku si to vyčítal? :DDDD
skús po slovensky, lebo tu je úradným jazykom slovenčina :DDDD
minimálne vie určite lepšie, než ty, kde bol a tebe je po tom aj tak prd makový :DDDD
milý Macko Pú, tebe už to Macao s Čínou lezú na mozog. Skús sa zamyslieť nad reevantnosťou sovjej otázky a iste pochopíš, akú nezmyselnú otázku si práve vypotil
Ak hľadáš stranu jedného muža, spýtaj sa Matoviča...
rozdali im manuály, ta detičky idú :DDDD
júúúj, podľa toho, čo tárate už vyše roka, by dnes mali byť minimálne na -89%...
Vidím, že liberálkovskí trolli už dostali manuály k tejto téme, tak sa ich tu zopár vyrojilo. Decká, a ste si istí, že v tých manuáloch nebudú podobné hoaxy, ako tie o ruskom zákone o vojnových veteránoch alebo o politických vraždách v Kórei?
Bacha, aby z vás znovu neurobili trpákov
Nakoniec, veď podľa vás už Fico nikoho nezaujíma, tak potom ten váš veľký záujem? :DDDDD
Macko Pú, znovu tvoje Macauské teórie?
Odporúčame