koho počítaš za STRED ?
V Česku súkromný pilier neprežil. http://spravy.pravda.sk/ekonomika/clanok/343…
V článku sa vyjadruje aj Radovan Ďurana, ktorý (zatiaľ) nie je politik. Keby bol politik, tak by pochopil rovnicu :
NEBUDÚ DOCHODKY = NEBUDE STRANA VO VLÁDE ! Dnes je už do 2. piliera v Česku nie je možné vstúpiť !
Podobne sa handrkujú o post šéfa Najvyššieho kontrolného úradu. Výkony tam podávajú pracovníci a nie predseda!
Podľa Ústavy SR má na to právo. Je len otázne či to nie je truc podnik Mazáka za neschválenie jeho kandidatúry. Sudcov treba však prehodnotiť z pohľadu pracovného výkonu. Viem, že konanie pred akýmkoľvek súdom nie je výroba klobás, kde sa dá porátať váha a množstvo, ale kritériá by sa určiť dali - to je na iných odborníkoch a nie na mne !
Menovanie nových a odvolávanie starých sudcov bude robiť na základe návrhov bývalej treťosektoráčky Bajánkovej, ktorej aparátnici neboli schopní navrhnúť zodpovedajúcich kandidátov na Medzinárodný súdny dvor ?
Nie výkon sudcu, ale jeho vek bude hlavným určovacím faktorom ???
Poznám dosť vekovo mladších sudcov bez pracovného výkonu.
Slečna P.P. vám sa vôbec nejedná o ukončenie vojny vo Vietname a tobôž nie o nejaký komunizmus.
Podstatné pre vás je, že bude VOJENSKÁ prehliadka, že podľa nemenovaných kritikov je víťazná komunistická strana v stave ideologického bankrotu (?), že tam boli do r. 1992 prevýchovné tábory ( porovnateľné z Guantanámom ?) a že Vietnamci sú v zahraničí (podobne ako Japonci, Číňania sú aj USA).
Máš pravdu hovorca, my sme už tebou dosť potrestaní (skoro všetci).
Menovanie nových a odvolávanie starých sudcov bude robiť na základe návrhov bývalej treťosektoráčky Bajánkovej, ktorej aparátnici neboli schopní navrhnúť zodpovedajúcich kandidátov na Medzinárodný súdny dvor ?
Len jednu múdru vetu povedal (neviem či z vlastnej hlavy) : Ak by sa ústava zmenila tak, aby pri dosiahnutí určitého veku automaticky zanikla funkcia sudcu, Kiska by to privítal. Tak na tom má pracovať ! Zjednocovať politické strany na toto riešenie a nie trieštiť ich názory ako to robí doteraz.
Som zvedavý ako sa "vysporiada" s previerkami sudcov.
Čítam v článku : Európska únia zavádza novú smernicu, ktorá má znížiť ich spotrebu.
Ja navrhujem, aby sa znížil CELKOVÝ počet zbytočného aparátu na všetkých úrovniach EÚ.
Vyžierajú rozpočty členským krajín bez primeraného prínosu - tvoria smernice pre smernice. Byrokrati !
Keď prevzala Radičová funkciu po Galkovi, tak to bolo O. K.
Keď by sa aj priamo spojili 2 funkcie - inak zbytočné, tak by to mal byť podľa novinárikov PROBLÉM ?
Dr.Grunstein - správna pripomienka !
Ťažko "diskutovať" z ľuďmi bez základného ekonomického vzdelania !
Privatizácia je predaj časti, alebo celku novému majiteľovi.
Štát, ak chcete Smer predáva AKCIE Slovak Telekomu cez burzu občanov a iným potencionálnym záujemcom. Podotýkam, že bez poradcu, či sprostredkovateľa ako sa to robilo za Mikloša.
Lubos_V - naozaj si myslíš, že by Čentéša zvolili v poradí ŠTVRTEJ voľbe ?
mackey33 - tú pripravovanú vraj agresiu RF si zrejme úmyselne mýliš s pripravovanou ukrajinskou akciou proti DĽR za spojenej "pomoci" armády a národnej gardy + amerických inštruktorov ? Náckogarda sa vraj obkľučuje ukrajinskou armádou. Zrejme v tom zmätku všetci spoločne zaútočia. Najlepší termín pre nich je 8..5.2015.
oregon + + + (preto žiadne komentáre nepridávam).
buko1 - pouč ma, aký je rozdiel medzi Pravým sektorom a Národnou gardou ?
Neriadi ich čistou náhodou ten istý človek s menom Dmytro Jaroš ?
Niektorí diskutujúci majú iné názory ako bloger. A to je v poriadku. Názor treba mať.
Jedna podstatná vec mi však chýba v ich komentároch. Ako ďalej ?
Mne sa trend, ktorým sa uberá západná spoločnosť nepáči. Od vyvolávania nových a nových vojen minimálne po 70. rokoch od skončenia 2. svetovej. Nato naväzuje utečenectvo z domácich krajín, islamizácia Európy, strata pôvodných hodnôt na ktorých vznikla naša spoločnosť atď.
+ + + Dobrý blog ! Ešte ďalší by sa mohol zaoberať :
______________Poľsko nepovolilo vstup Nočným vlkom do krajiny______________
A čo vyhralo tých 38,53 miliónov Poliakov ? Chcelo by to "odbornú analýzu" na
prezidentskej úrovni. Tí sa radi vyjadrujú a prezentujú takmer každý deň ( trapoši).
ČTK - vy už tak trepete, že sa to nedá ani čítať.
V každom článku si odporujete ! To ste naozaj taký blbý ? Ukrajinská armáda je v rozklade, lebo ľudia odmietajú mobilizáciu. Americkí vojaci cvičia Pravý sektor. Dnes ich obkľučujú a presúvajú ťažké zbrane ?
Takže záver bude, že nastane spoločný útok smerom na východ - PODĽA VÁS V NEPREHĽADNEJ SITUÁCII.
______________Poľsko nepovolilo vstup Nočným vlkom do krajiny______________
A čo vyhralo tých 38,53 miliónov Poliakov ? Chcelo by to "odbornú analýzu" na
prezidentskej úrovni. Tí sa radi vyjadrujú a prezentujú takmer každý deň ( trapoši).
Neviem presne posúdiť, koľko pravdy je v tomto prieskume. Podľa vymývania mozgov v SR som náchylný tomu veriť. Podobne ako "verím" výhre politikov z EU nad 20-timi motorkármi !
Pouze každý osmý Evropan má za to, že klíčovou úlohu v osvobození Evropy ve druhé světové válce sehrála Sovětská armáda, svědčí průzkum, uspořádaný agenturou ICM Research pro agenturu Sputnik ve Velké Británii, Francii a Německu.
Odporúčame