Janos zasa som ti chybal?Ved som ti niekolkokrat napisal ze som heterosexual a preto tvoje usilie je zbytocne🤔😁
Janos zasa som ti chybal?Ved som ti niekolkokrat napisal ze som heterosexual a preto tvoje usilie je zbytocne🤔😁
Išiel hryzkať mrkvičku 😁
Presne tak 😁
Janko aký je taký je ale ten tak zákerný nie je ...
Chytáš nervy. Dostávaš na bendžo v debate. Ako zvyčajne sa potom zvalíš na zem a začneš kopať nožičkami do vzduchu. Následne budeš vyplakávať ujkovi adminovi ako sme na teba zlí 😁
Ja sa na teba nelepím ako ty na mňa. Na chlapov je Janko Antonajkovie vyskúšaj u neho možno uspeješ 😁
Teraz má z tekvičných zrniek lebo je sezóna. 😁
Natierač Jožinko dieťa svojich rodičov chýbal som ti?😁
Chýbal som ti natierač? 😁
Ale všetci sme predsa Gogo https://www.youtube.com/watch?v=C9d3GsaZqe0 😁
Už ani tú mrkvu neuhryzie 🥕🐇😁
Daj si mrkvičku a hryzkaj🥕🐇😁
Si odhalený ako exhibionista 😁
Načo živiť niečo, čo je stratové keď treba konsolidovať financie...🤔
Ten natierač 🤣
Odporúčame