🤣
Chce unavovať oči čitateľa množstvom a pritom sa to dalo napísať tromi riadkami 🤔
Na pacale si zabudol 😁
Včera chytal dych a dnes to tu ventiluje 😁
Ja od začiatku mojich obľúbených žralokov. 😁
Ja som ti to nekázal? 😁
Volodymir z Kyjeva musí byť z neho happy 😁😁😁
Je to stále ruský plyn 😁
Preto robí nosiča kufrov 😁
Zdá sa, že blúzniš v zúfalstve ty 🤔
Janko už si sa dohodol s Ficom? Máš svoj finančný interes u neho vybavený 🤔
Ďalšie neoverené sprostosti píšeš ako o Ropkem? Veď sa spamätaj. Najskôr si veci prever a nie napíšeš svoju vymyslenú konšpiráciu ... 🤔
On mu platil v naturáliách 😁
Je to hráč... 😉
Čo už Amíci postupujú Áziou?
Hmm ...Ten, kto vie a nevie, že vie, spí. Prebuď ho! Ten kto nevie a vie, že nevie je prostý. Pouč ho! Ten kto nevie a nevie, že nevie je hlupák. Vyhýbaj sa mu! 😉
Neodvádzaj od merita. S Ropkem si strelil capa. Bez toho aby si si to preveril. Dvakrát meraj a raz strihaj. 🤔
Prečo si to ešte zhoršuješ? Čo príspevok to ukazuje tvoju beznádej a zúfalstvo. Vsadenie na ukrajinského koňa ti nevyšlo...
Odporúčame