Takze zapad vyhrava a Rusko prehrava?Ako je na tom EU a Slovensko?🤔
Takze zapad vyhrava a Rusko prehrava?Ako je na tom EU a Slovensko?🤔
Na teba a tvoje pocity nereagujem ale na článok ak sa ti to nepáči tvoj problém 🤔
Len hryzkaj 🥕 🐇😁
Víťazstvo AFU pri strate minimálne 16 dedín, čo predtým obsadili 😁
Všetky tieto žltomodré kaleráby z ČTK hlásna trúba kyjevskej propagandy preberajú bezbreho slovenské média. Pritom v USA sa už pozerajú na kurské dobrodružstvo AFU ako na totálny nezmysel a zlyhanie ....🤔😁
nereagujem...
Upozornujem ze na plagiatorov a blaznov nereaguje 🤔😁
To vies sekty a podobne skupiny maju dovolene ist iba na vybrane stranky😁
Potom aj ty😁
Takých ťuťkov piplal v Európe strýčkom Sam niekoľko desaťročí a teraz sú všade napchatí v jej administratíve...A voliči tie kreatúry volia bohužiaľ iba pre ich úsmev...
Výborný postreh 😁
Akoby nie 👍😁
Je to dôkaz, že písaním svojich príspevkov paprčíš opozičných trollov a to je fajn. 👍😁
Preto si volil Budaja? Ten ti nevadil? 😁
Taká Kamala trpí nedostatkom intelektu od narodenia 😁
Prečo cukríková? Už 🌈 nie je v móde? 😁
Len si krochkaj 🐖 😁
Odporúčame