Daj si mnamku 💉a prestan mrncat😁
Daj si mnamku 💉a prestan mrncat😁
Reklama ako za sociku na dlhe rady na banany 🤣
Kotlar ti brani dat si mnamku 💉?Ked si presvedceny ze ta spasi ved si daj a kasli na jeho nazor😁
Preto sa NATO trapi s Ruskom na Ukrajine uz od roku 2022 😁
Podstatné je to, že za tú muníciu aj niekto zaplatí. Nie ako v minulosti keď Naď posielal dary...
Upokoj sa daj si mrkvičku 🥕...
Blahoželám si ho riadne dostal 👍😁
Daj si mrkvičku 🥕🐇😁
Daj si mrkvičku 🥕🐇😁
Smejem sa ako sa dokážeš vykoľajiť z mála 😁😁😁
Ale ťa vykoľajuje 😁
Ty by si ju mohol rozdávať 😁
Ty si jeho hovorca či čo? Alebo je to tvoj druhý nick 😁
Zasa sa opakuješ ako papagáj? Veď vytvor novú repliku alebo to nedokážeš? Uvedom si, že nie si dosť vybavený kapacitne nato aby si ma, čo len trošku vykoľajil. Nezabudni ma nahlásiť že ťa zosmiešňujem. Pritom to robí sám. 😁
To by si mohol ale by ťa to zasa iba štvalo ako ich obsah. 😁
Zasa si trepeš a nič nevieš 😁
Odporúčame