To sú platený trollovia z nadácie Globsec... 😁
To sú platený trollovia z nadácie Globsec... 😁
Zázračné zbrane mali Ukrajinci ale sa im tie zázraky už minuli preto postupujú čelom vzad 😁😁😁
Taký sebavedomí a veľkohubý bol aj Zelenský s jeho generálmi a hľa už im hrebienok spadol... 😁
Hovorca ukrajinskej Národnej gardy Ruslan Mužičuk pre ISW uviedol, že ruské sily na bojisku (najmä v Charkovskej a Pokrovskej oblasti) zvyšujú používanie obrnených vozidiel, aby využili suché počasie skôr, ako príde obdobie dažďov, ktoré povedie k razputici.
Tak aké zlé počasie? ...
Ruská armáda zintenzívni ofenzívu na Donbase s cieľom oslobodiť čo najväčšie územie skôr, ako sa zhoršia poveternostné podmienky. Takúto prognózu vyslovili americkí experti z Inštitútu pre štúdium vojny (ISW) so sídlom vo Washingtone...
Iba to, že to má za sebou...
Presne tak...
Ruskí vojaci zabili v Kurskej oblasti majora Andreja Machanka z ukrajinských ozbrojených síl , ktorý sa pred niekoľkými rokmi stal hviezdou ukrajinskej televízie účinkovaním v reklame na očkovanie proti koronavírusu. Informoval o tom vojnový korešpondent Ruslan Tatarinov na kanáli Telegram...
Ruské útoky zničili vojenské zásoby z NATO v Odeskej oblasti...
To si prišiel na tú znôšku sprostostí sám alebo ti niekto poslal k nej noty 🤣
Len hryzkaj 🥕🐇😁
Baťov súdruh...
Veď to sa dalo čakať. A len rojkovia a hlupáci dúfali, že tam ukrajinská armáda môže uspieť... 😁
Si ho riadne 😡 😁
Zaujimave ze Rusom to pocasie nevadi ked ich vytlacaju z uzemia 😅
Nebude.Radsej budu robit ine profesie ako natahovat sa napr.osadnikmi v Lomnicke ci libtardami po zaverecnej v Bratislave.😁
Ja sa cudujem ked to tak je preco este nie si oolicajtom...👮
Politike rozumies ako 🐐petrzlenu...
Odporúčame