Ukrajina bola v plamenoch na celom uzemi medzi tym...🤔
Ukrajina bola v plamenoch na celom uzemi medzi tym...🤔
A preco primerie ten zeleny saso z Kyjeva odmietol?🤔
Almara vacsia skrina a uniforma to co si nosil ked si bol ZNBakom🤔😂
Ale este predtym sa tam ty na mna nacakas🤔😁
Stanko na stedry vecer si vytiahol slavnostne z almari iniformu ZNB?🤔😁
Nemumlaj sprostosti 🤔
Teraz uz Rusi isto zacnu ustupovat a Ukrajinci vitazit 🤔🤣
Len si pohryzkaj🥕🐇😤😁
Zapadne media pritom drzali bobrika mlcania 🤔
Ved su Vianoce nie?🤔
Si rad z toho co som neurobil?🤔😂
Vies Kyjevska a jej Banderovci ma niekolko rakiet z USA ,Francuzska a Britanie ktore pri takom zabijani vydatne pouziva...Ale ty to dobre vies darmo zo seba robis 🐃🤔
Dnes svieti Slnko a zajtra mozno aj sprchne.A ty o tom Slnku budes opakovat cely rok ako papagaj.Co bolo to bolo...
Vlada odbornikov?To bola vlada libtardov ktori nechali na Slovensku sekeru ako hrom...🤔
Ta zdecimovana armada preco potom postupuje ?🤔😁
A zazvonil zvonec a tvojej rozpravke je koniec 🤔
Zelensky rozdava z toho co nieje jeho...
Mozno dostane pod stromcek nozik a bude si moct struhat pistalky 🤔😁
Odporúčame