To sa snazi uz takmer tri roky...🤔
To sa snazi uz takmer tri roky...🤔
Bolsevicky dochodok ti viditelne nesmrdi 🤔
Takze bolsevicky dochodok ti nesmrdi ZNBak🤔
Uz si zo zasady prestal dobrovolne preberat vysluhovy dochodok ktory ti pridelili bolsevici za clenstvo v ZNB?🤔😂
Stanko nadavas na bolsevikov a vdaka nim mas aspon z coho zit ty "demokrat"🤔😁
Stanko ty si radsej uzivaj svojho bolsevickeho vysluhoveho dochodku 🤔😁
EU drzi Slovensko vdaka eurofondom pod krkom ...
Ty cestovatel s prstom na mape ...Ved ty si bol od odchodu z ZNB maximalne v okresnom meste 🤔
Skor mi to pripada ze ten narod nenavidi a chce ho uplne vyhladit🤔
Presne tak 👍
Ty s tym nic nenarobis zostalo ti iba hryzkat 🥕🐇🤔😂
Aj tam bude hrat Zelensky na klaviry s bazmekom?🤔🤣
Stanko iba si prevratil kabat ako aj sudruhovia z STB a zrazu z nich boli privatizeri a podnikatelia.Ty si sa uspokojil s vysluhovym dochodkom ktory si dostal vdaka tym bolsevikom ktorym si verne sluzil 🤔😂
Dnes riadne vyvadzas.Co ti uleteli vcely?🤔😂
Mne to pripada ze Zelenskeho uz pozyvaju na stretnutia ako atrakciu pre zabavu 🤔😂
Nebolo vitaz berie vsetko co obsadil...
Stanko a ty si tym bolsevikom chranil zadok ako verny sudruh ZNB 🤔😁
Nieje take 🐃ako ty.🤔
Odporúčame