Daj si banan🍌🦧🤔🤣
Daj si banan🍌🦧🤔🤣
Potom by sa tebe neuslo len hryzkaj 🥕🐇😁
Takze Usama bin Ladin bol tvoj priatel?🤔
Mna by zaujimalo ci USA stiahli tych 11 milionov $ odmeny na vodcu rebelov🤔😁
Pofnujaj si😩🤧🤔
Zajtra mozno napisu ze ich poskodil utok kyjevskej armady🤔
Cele to je v ramci presadzovania "demokracie"Made in US,A...🤔
Podla mna tu nikto nieje Ukrajinec aby si ho za proruske nazory mohol povazovat za kolaboranta.Ak si Ukrajincom ty tak neviem preco uz nebojujes na fronte a nezenes Rusa az za Ural 🤔
To by ich museli Ukrajinci tolko na kazdy den mat. 🤔
ako o smrt slovenskeho obcana ...
Slovenska zurnalistika sa viac zaujima o smrt kocura ako o smrt jej obcana...
Pozor aby ti nepraskla v hlave zilka od tolkeho zavzdusnovania😤😂
Hlavne ze ty si original 🦧😁
Ty si riadne" divy"😂
Ale ta riadne rozdrazdil 🤔😤😂
To ze si robil v Cechach ze si bol prislusnik ZNB a beries vyhody vysluhoveho dochodku a ze sa ti teraz velmi nedari na veci nic nemeni🤔
Hryzkaj🥕🐇🤔
To ze slusne nezijes sa necudujem.Vela ZNBakov po 1989 zacalo slopat🤔
To by ta ako libtarda malo tesit ved si ich LGBTI volil za poslancov PS ci SaS 🤔
Odporúčame