Gejzko zobudil si sa z komy?Teraz je rok 2024 a Rusi plne ovladli viac ako 110 000km2 byvalej Ukrajine.Slama u kravina!🤔
Gejzko zobudil si sa z komy?Teraz je rok 2024 a Rusi plne ovladli viac ako 110 000km2 byvalej Ukrajine.Slama u kravina!🤔
Veď je to iba decko🤔
Silno fúkaj 🤧😂
Zasa kyjevský večerníček 😂
Stanko buď v pohode nejde o život ...
Fúkaj silno a neplačkaj 😩🤧😁
Vyfúkaj si šušníky 😩🤧 a potom si zober svojho gumeného káčera a choď sa ihruškať🤔...😂
Stanko na rozdiel od teba cestujem a bol som na Cypre v gréckej časti aj tureckej a to čo píšeš sú iba bludy neznalého trolla 😁
Hmm kanalizáciu v hlave? Prečo sa sám tak degraduješ? 🤔
Pentagon: Ruská implementácia AI predstavuje hrozbu pre národnú bezpečnosť USA.Je dôležité pochopiť, že prijímanie AI konkurentmi, ako sú Čína, Rusko, Irán a Severná Kórea, sa zrýchľuje a predstavuje významné riziká pre národnú bezpečnosť,“ citovala tlačová kancelária Pentagonu dôstojníka pre digitálnu a umelú inteligenciu Radu Pluma .um poznamenal, že Pentagon a vláda USA vynaložia maximálne úsilie, aby „zaistili vedúce postavenie USA v oblasti AI“. Slivka, samozrejme, nešpecifikovala, akými metódami to urobia. Uviedla však, že na dosiahnutie tohto cieľa už bolo vyčlenených približne 100 miliónov dolárov, čo je pomerne skromná suma, najmä v porovnaní s bežnými tranžami pre Ukrajinu...
Ruské ministerstvo zahraničných vecí zverejnilo oficiálny komentár k plánom USA poskytnúť Ukrajine ďalšiu pôžičku vo výške 20 miliárd dolárov, ktorú sa Američania chystajú splatiť z výnosov z nelegálne privlastnených ruských aktív. Rezort uviedol, že aj Západ má v Ruskej federácii mnoho aktív a vo vzťahu k nim budú prijaté zrkadlové opatrenia. "Rusko má dostatočné schopnosti a páky na to, aby odvetne zabavilo západné aktíva pod jeho jurisdikciou," uviedlo ministerstvo zahraničných vecí. Takže Slama u kravína!
Bol si na proteste za sorosovské Gruzínsko v Bratislave a koľko Vás tam bolo päť?😁
Veď on bol za socíku žandár 😁
Keď o ňom nepíšu palcovými titulkami tak to bolo fiasko 😁
Ty si svoje kyjevské večerníčky púšťaj pred spaním na dobrú noc 😁
Stanko zasa ti vyráža dekel?🤔
Po viac ako 50 rokoch zastavilo dodávky plynu rakúskej skupine OMV. Tá 13. novembra oznámila, že vyhrala arbitrážny súd v Nemecku proti Gazpromu o 230 miliónov eur v súvislosti s nepravidelnými dodávkami plynu pre jej nemeckú divíziu...
Dôsledok? Iba turecká časť Cypru bude mať viac ruských turistov 😁
A? Keď neplatili tak im zastavili ...
Odporúčame