impulz
Ru si svoje zakladne ta maju a rych sedem syrskych hlavnych klanov sa moze mydlit o moc medzi sebou do nemoty.Turek i USA budu rovnako kradnut syrsku ropu ako doteraz a Izrael bude mat menej problemov iba sem tam doda impul
niektoremu klanu voci druhemu pri konflikte.V duchu rozdelij a panuj🤔😁
Nakoniec budu vsetci spokojni.Izrael,Turci,Rusi,Iran i USA 🤔😁
Ocakavam ze nakoniec sa budu syrske klany mlatit medzi sebouno moc🤔😁
Poskrabkaj sa 🦧🤔😁
Aky si ked nie si mudry?Odpovedou je protipol mudrosti🤔😁
Nic lepsie sa nemohlo stat ako rozhadzana Syria pre Izrael Dufam ze Turek nezacne hrat prve husle inak bude trosku problem🤔
Ak sa tam zacnu byt medzi sebou najvacsie syrske klany bude dalsia migracna vlna.Inak pohoda.Allahu Akbar! 😁
Snivaj Kubko snivaj aj buchiet si riadne naloz 🤔😁
Ono to funguje ked ma niekto hlave mozog a nie to co ty🤔😁
Preco to ty nevies a lezies na debatu o Syrii ?Mne ten bordel v Syrii vyhovuje Hizballah bude bez rakiet av Haife pokoj🤔👍😁
Takze Izrael ma vacsie naraznikove pasmo.Hizballah je odrezany.A s tymi ambicioznymi kmenmi si poradime. Len uvazujem co Rusom strycko Sam slubil?Ukrajinu podla jeho gusta?🤔
Takze Al Kajda je lepsia ako Asad?🤔
Prejav aspon stipku duchaplnosti ako tvoj partner Johny🤔
Zaspievajl si Johnymu uspavanku na dobru noc?🤔
Odporúčame