Ty už ani sny nemáš. Iba nočné mory 🤔
Ty už ani sny nemáš. Iba nočné mory 🤔
Radšej sa priznaj koľko babiek si zmlátil žandár pri sviečkovom pochode v roku 1988 v Bratislave?🤔
Policajti zo San Francisca zastavili vozidlo, ktoré patrí spoločnosti Cruise. Toto vozidlo je však bezpilotné... https://obkec.azet.sk/clanok/2Jvpbt8/policaj…
Ja rozdávam za myšlienku a vtip ;-)
Škoda, že Pravda nedokáže preberať info aj od iných zdrojov ako len od záhradníkov žltomodrých kalerábov 🤔
Ty si jeho pomýlený hovorca? 🤔
Ruské vzdušné a kozmické sily búšia do ukrajinských pozícií v Kurachove a nenechajú ozbrojené sily Ukrajiny kam sa schovať, zatiaľ čo ruská armáda obkľúčuje celé mesto postupujúce na severnom a južnom krídle.Slama u kravína!🤔
Intenzita ruských úderov bezpilotnými lietadlami a raketami zostáva vysoká rovnako ako ich účinnosť. Vyčerpaná ukrajinská protivzdušná obrana už nedokáže odraziť ruské údery napriek mnohomiliardovej pomoci a vojenským dodávkam z NATO.Slama u kravína!🤔
Pohraničný región Sumy je tiež silne sužovaný neustálymi ruskými údermi. Ruská armáda potvrdila ďalší útok na tamojšie ukrajinské vojenské objekty. Medzi ciele patrili dva priemyselné podniky v meste Glukhov a zariadenie kritickej infraštruktúry v meste Svessa.Slama u kravína!🤔
Bola hlásená séria ruských úderov v oblasti Chuguev v Charkovskej oblasti. Na severovýchodnom okraji bola zničená vojenská základňa so žoldniermi z Latinskej Ameriky. Ďalší úder bol hlásený na území bývalého vojenského cvičiska pri meste, kde americká armáda cvičila ukrajinských delostrelcov. Slama u kravína!🤔
Ako sa toto hodí medzi článok o konflikte o Ukrajine s Ruskom. Nie si pomýlený? 🤔
Ani základnú nemôže mať úplne dokončenú 🤔
Mňa by zaujímalo, či má bunker aj cicero21 alebo gejza 🤔
Ak by na Pravde písali všetko, čo sa v konflikte deje tak by tá správa o požiari v Rusku vyznela bezvýznamne ...🤔
V obci Kalugino-Bashkirovka bola zničená vojenská opravárenská základňa 92. samostatnej mechanizovanej brigády Ozbrojených síl Ukrajiny. Vojenská základňa bola rozmiestnená na území pobočky Charkovského konštrukčného úradu pre strojárstvo. Slama u kravína!🤔
Máš dosť vreckoviek? 😩🤧🤔
Odporúčame