Treba mu poskytnúť azyl na Kamčatke Bez prísunu potravín aby mohol ďalej držať hladovku.
Treba mu poskytnúť azyl na Kamčatke Bez prísunu potravín aby mohol ďalej držať hladovku.
Keby sme nemali Korčoka a Naďa tak by sa nám dalo veriť tak na 50% ale takto je naša dôveryhodnosť na 0.
Možno sa aj pýtali a žiadali ale bolo im predložené ho***. Podľa toho je aj záver tejto akože vyšetrovacej komisie.
a čo by malo zaujímať túto vládu? Kšeftovanie a ovládnutie všetkého tak aby po nich neostalo nič na ďalšie použitie. Treba sa ich čo najskôr zbaviť.
Prezidentku domáce záležitosti nezaujímajú ale čo sa deje v Česku to musí komentovať. Do čo ho ju nič nie je.
odpoveď: chcú. Má to ale jeden háči, bojovať sa musí v Európe a musí to vypadať, že oni napriek tomu že to rozpútajú musia vyzerať, že oni nič, to tí druhí. Zatiaľ im to vychádza, majú Ukrajinu a sprostú EU.
nikdy, lebo to by musel niečomu rozumieť.
Skratka a jasne CHAOS. Ako všetko čo táto vláda koná a činí. Už nech sa stratia.
Viete, že aj na Slovensku, konkrétne v obci Klin okres Námestovo máme tam krista, pápeža, Vojtašáka a ja už neviem čo ešte prirobili. Volá sa to Rio de Klin. Veľmi krásne upravené prostredie. Keď skončí táto pliaga a Matovič, tak to dávam ako tip na výlet. Krásny výhľad na Oravskú priehradu a Roháče.
Šrotovné ako bolo v 2009 dnes nemôže byť, vtedy to dnešná koalícia( vtedy opozícia ) veľmi kritizovala. No malo to úspech, zmizlo hodne starých áut z ciest a čosi si pomohla ekonomika. V konečnom dôsledku to malo úspech a to nemôžu priznať to bolo za Fica. Aj mne to ďoblo, dal som zošrotovať staré a mal som nové ale bohužiaľ už je tiež staré. Ďoblo by šrotovné ale také 50% .
Tá osoba čo nemajú informácie zomrela po zrážke z autobusom.
Len je rozdiel novinár a "novinár"
Celé je to o tom aby bola Fiona na obrazovke. Najviac ma zaujal titulok. Čapútová si pozvala na rozhovor.....
Keď bol premier Pele alebo Fico tak novinári písali: Čapútova zavolala ..... na koberec. Pritom ona naozaj môže len pozvať na podanie vysvetlenia.
Merkel mrkne ľavým okom a EMA ho schváli behom 24 hodín. povie, že ho už testovali niekoľko týždňov.
Upozornenie pre criticusa aby si prečítal stránky ministerstva obrany a netáral sprostosti, všetky konvoje idú na východ.https://www.mosr.sk/upozornenia-na-presuny-v…
Pozri si toto.https://www.mosr.sk/upozornenia-na-presuny-v…
To nemá z tohto titulku, prepočítaj si + - čo nás stojí EU tak ti výsledok je veľké mínus.
Píše tento tiež novinár o Sueze ale musí spomenúť Krym. Vymývanie mozgov, príprava na útok na Rusko cez Ukrajinu. Každý týždeň konvoj Usáckych vojsk cez Slovensko smer východ. O tom už neinformuje.
Odporúčame