A mne je to jedno, keď sa Baváci vadia aspoň ostatok slovenska má pokoj.
A mne je to jedno, keď sa Baváci vadia aspoň ostatok slovenska má pokoj.
Dúfajme, že ľudia pred voľbami si to uvedomia a tie strany čo pozbierali utečencov z SDKÚ nepustia do parlamentu.
Najlepšie bude ak sa zrušia sociálne dávky pre odkázaných a bude sa vyplácať len mzda za odpracovanie verejných prác. Práceneschopnosť sa uzná len po prešetrení revíznym lekárom. Predsa 32 hodín za mesiac zvládne každý. Bude to spravodlivé voči platiteľom daní.
Systémové riešenie podľa našich podnikateľov by bolo aby každému štát vyplatil každý mesiac po miloniku € a nerobil nejaké sociálne opatrenia. Chudoba nech skape ako na Ukrajine.
Včera im už odstavili všetky vodovodné potrubia. To je tá správna humanitárna pomoc.
Keby do toho nekecali ochranári tak by všetko išlo ako má. Nech sa pozrú ako teraz migrujú rysi a medvede. V úseku Turany-Hubová jestvuje tam už teraz cesta 1 triedy, železnica a rieka Váh. Cesta je vyťažená vo dne v noci na 100% železnica trošku menej a vo Váhu tečie voda stále. Tak nejaká D1 sem tam na pilieroch v prípade umelý tunel ako prechod nemôže migrácii vadiť.
Libyjčania si môžu vybrať umrieť hneď v boji alebo umierať pod nadvládou monopolov čo uch drancujú a podporujú hrdlorezov.
Teraz v správach RTVS hovorili aká dobrá by to bola zmluva. Aká škoda, že sa už neuzavrela. Keď to tak pekne povedali už je jasné, nech nás boh ochraňuje ak sa to podpíše. Bude to dobré len pre usakov.
Rusi si to prepočítali, plynu bude menej tak porastie cena. Z Ameriky plyn bude ešte drahší, aj usaci musia zarobiť.
Všetci sa po**rme a prídeme o prachy. Len oligarchovia na Ukrajine sa poriadne nabalia. Obama súhlasí veď najviac bude postihnutá EU. Neviem prečo sa EU vôbec zaujíma o Ukrajinu nie je členom a pchá tam prachy. Musí to pár Európskym oligarchom veľmi vyhovovať. Dzurinda a Mikloš im tam už pripravujú pôdu. Kosovo bolo taká malá generálka ako lacno získať prírodné surovinová zdroje.
Sú podráždené s neschopných učiteliek, té sa zaujímajú lem výšku platu. Česť výnimkám ale tých je ako šafránu.
Moskva ani nikto iný nemá právo diktovať Ukrajine,aká má byť jej ústava. Bohu žiaľ ani občania Ukrajiny, len Jaseňuk a Porošenko. Možno ešte viac menej Obama. To sa majú občania na čo tešiť.
Len aby bola dobrá poveternostná situácia a fúkalo cez Poľsko na Berlín. Niečo by malo vo vyšších vrstvách atmosféry doletieť aj k usákom. Inač Putin je v tom nevine on dodal len zápalky, mali zapáliť parlament a úrad vlády.
Hitler rozbil ČSR a Havel Československú federáciu. Obaja sú fašisti.
Teraz nie je vhodná doba na to aby Rusko odpovedalo, počká si na krutú zimu a potom privrie kohútiky. Rusko potrebuje predávať plyn no nemusí to byt už len EU. Čína, India a spol postupne budú odoberať všetko čo Rusi ponúknu. Usáci sa potom budú rehotať aký sme sprostí.
Keby tam bolo 10000 riadne vyzbrojených Rusov tak už sú v Kyjeve a amici doma za veľkou mlákou.
Odporúčame