ty okot ja som volic OLANO nie PS .
ty okot ja som volic OLANO nie PS .
Jaj zas budu reklamy s presivakmi a zranim polievky zo skrecka :d
Ja vas mam v pi@i , ja kurim drevom :D nez stupne aj o 5000 percent .. aspon ficovolici pomrznu .
Aj turkstream odpalit ... Toloka 5000 sa nato tesi uz teraz .
Fico nam da energosek :D
Vyborne pojde aj cena palivoveho dreva hore ... zarobim Go USA GO
Cokolvek co zabija a oslabuje rusko je dobre .
jasne ze nie . Ukrajinci to su nasi .
ten nech skape potkan rusky .
No asi preto ze Iran je rusky spojenec? To odkedy sa spojenci opustaju ?
Mozem ubezpecit pouzivatela Usrael ... ze ak by to slo zle ( Co vobec nejde ) tak Izrael pouzije jadrove hlavide a je po krasnom Irane komplet . takze spamuj este 300 prispevkov o nicom .
No veru vidim.. akoze cakal som ze izrael uz bude horiet a nic sa dokopy nedeje strasne slabe je to od iranu .
A Mocne rusko uz prislo Iranu na pomoc ??? Zachrani ho tak ako zachranilo Syriu , Venezuelu ??? Alebo sa bude putin krcit pred USA nikde v bunkri po@rany az za usami ??
Vyborne USA ... konecne ste sa vratili na scenu . vytlacte rusko ( vlastne to uz je ) a cinu z geopolitickej mapy sveta . Znicte kazdeho kto vam stoji v ceste . Kuba Next .
minrak ty mozes tak ludi rimmingovat ty hnoj
mozes ma tak rimmingovat hlupec :D
My vam pomozeme s Iranom a vy nam s ruskom .
USA
You will never walk alone
( your europe)
ale chapes to ze USA su nasi a rusi su vasi cize svine .
Odporúčame