.... lebo nie sú v Eurozóne lepšie povedané nemajú euráče.
.... lebo nie sú v Eurozóne lepšie povedané nemajú euráče.
Pán akože Ekonóm treba sa rýchlo zobudiť, Slovensko a hlavne Radičová nie je pupok sveta, v tomto svete tvrdia muziku iný hráči, i keď sa vám to nepáči s týmto faktom nič neurobíte, a čím skôr pochopíte realitu , tým nás tu budete menej trápiť svojimi premúdrenými príspevkami.
Červeny to nemyslíš vážne, skončila doba temna a to, že Radičová a spol.svojim rozhodnutím o pôžičke Grécku, vážne poškodila dobré meno Slovenska a má horšie meno ako Mečiarová vláda to nie je doba temna?Bože poniektorí fanatický podporovatelia tejto vlády vy im odpustíte aj to , že vám z vrecka vytiahnu posledné euráče a Eu nás vymetie zo zoznamu priateľov.
Táto vláda je ako počasie čo teraz vyčína, nikdy nevieš čo vyvedie a nesie zo sebou iba spúšť.
..... zlé meno v EU , prekáračky vo vláde, čo včera platilo už zajtra neplatí, popierajú sami seba .
No proste hrôza , aj prispievatelia a hlavne voliči tejto vlády pochopili že to nie je s touto vládou v poriadku, stačí si prečítať príspevky v SME v podstate vo vládnom časopise a budete v obraze milý modráci.
Čo to za debila písalo tento stupídny článok, stačí si kliknúť na justjared.com alebo radaronline.com a tento múdry redaktor bude v obraze.
Angelína vyzerá veľmi dobre a čo sa týka Aniston o tejto televíznej hviezdičke toho síce veľa nepíšu ale Aniston nič nechýba.
Splietaš hrušky z jablkami tu ide hlavne o dohody v EU , ktoré sme doprovolne prijali.
Aj keď sa ti tie dohody nepáčia bohužial mal Dzurinda pri vstupe do EU vyrokovať v prospech malého Slovenska lepšie podmienky. A čo sa týka solidarity veď práve na to nas lákal Dzurinda pred referendom o vstupe do EU . EU je solidárne bude to ako dáždnik a keď budeme v prúseri tak nám partneri pomôžu.
Eurofondíky su fajn ale keď musíš aj ty niečo prijať čo sa nám nepáči tak už nie.
... žiadna propaganda ale zdravý rozum ty keď sa dohodneš na určitých pravidlách tak ich hneď porušíš keď ti nevyhovuju? No nechcel by som byť tvojim partnerom.
Zbino slov.ekonomika je najviac orientovaná na nemecko, takže ten kto nám dáva prácu z veľkej miery ten aj tvrdí muziku.
veľmi správne napísané ale títo modrí tupci to aj tak nepochopia.
to by si sa čudoval ale pri tvojich názoroch bez rozmýšľania mám pocit, že si si niečo hodil.
... to myslíš vážne ?Tie chýbajúce peniaze zo slov. strany , niekto musí zasanovať a to sa nemeckej vláde určite nebude páčiť alebo bude? Keď sa ich príspevok bude musieť zvýšiť.
.... ale veď nás musia pochopiť to predca tvrdila naša múdra Ivetka. Čo sa to deje, že nás nechápu?
Nemci nám to dobre zrátajú, myslím si , že po rozhovore z Merkelovou to aj Radičová pochopí a dúfam že nebude neskoro.
nedá mi to Petrík z akej internetovej kaviarne minuskujete alebo z ústredia SaS ?
... samozrejme že za všetkým bude Fico a samozrejme Mečiar , že vôbec stvoril slov. republiku.
Odporúčame