Tak tebe sa to stať nemôže....
Nedočítal som tvoje sprostosti dokonca, to je zbytočné.. Len má zaujíma, prečo sa nazdávaš že Slováci keď sú doma, stále čumia do bedni.. To súdiš zjavne podľa seba..
PS: Nie každý býva v jednoizbáku aj s rodinou, svokrovcami a dvoma bratrancami....
Ty už vidíš prezidentku aj v chladničke..
PS: By som bol zvedavý či si bol voliť, keď si teraz o ňu denne dvadsať krát hubu obtieraš..
Ja na pedikúru nechodím (manželka áno), ale netuším prečo by si niekoho kopal........ A čo človek ktorý nevie murovať?? Chovať hydinu?? Pestovať zeleninu?? A tak ďalej a tak ďalej.. Má zdochnúť hladom, ty mudrc??
PS: Drúci z lazu si to doma orežú nožíkom, to mi je jasné, ale sú ľudia, ktorí potrebujú nechty ošetriť.. Ale tebe je to zbytočné spomínať.. Urobia ti to v dielni..
Ty sa to už nedozvieš.. Možno tvoji vnuci, ak sa pohnú z valalu..
No Bohužiaľ, ty ju máš vyslovene na ten prísun potravín.. Ja keď robím denne 10 hodín, aby som slušne zarobil (podotýkam slušne) hádam sa nebudem doma strihať mašinkou, len aby som ušetril 10 eur.. Veľmi rád dám zarobiť babe čo to vie a za zarobené dá zarobiť ďalším.. Tak isto nebudem doma opravovať auto, aby do ním niekoho prizabil atď, atď.. Každýá robiť to, čo vie poriadne a nechať si za to poriadne zaplatiť.. To je princíp fungovania systému..
Trochu "ujeté".. Každý má robiť to čo vie poriadne.. Ja sa isto doma strihať nebudem, a tobôž nie moja žena.. Keď tebe stačí mašinkou o.k..
PS: Chápem premiéra, ide o životy, ale pokiaľ máme otvorené tescá, neviem prečo nie malé prevádzky.. Heslo : Dôveruj ale preveruje..
Nože daj, ktorá trie biedu alebo nebodaj musí robiť??
Môžem súhlasiť s tým, že je treba, aj keď opatrne postupne otvárať prevádzky, ale rád by som od teba počul, čo a komu Matovič ukradol..
PS: To len pre poriadok..
A čo ti vadí?? Keď sú všetky spokojné a zabezpečené..
PS: A nezáviď..
No lebo ten krčmár doteraz do systému prispieval a keď mu nepomôžeš, už nebude.. A nebude ani na platy sestier..
A čo?? Veď tam nič nie je.. Vraj.. Povedal svojho času istý R.F.
Hm, brezen, brezen.. Koľkože to vládli tvoje modly a k sestrám či lekárom sa správali horšie ako macocha?? A teraz by si chcel za tri týždne zázrak na počkanie.. Buď aspoň štipku objektívny..
PS: Smer nezvyšoval sestrám platy ani keď sme tu mali v podstate raj na zemi a ty chceš okamžite zvyšovať platy v čase keď je svetová kríza.. Ozaj máš "za ušami" :-))
Myslím si že veľká časť by šla za Pellegrínim (ale čo je veľká časť z 18 percent??).. Menšia časť zostane s Robom až do trpkého konca a nejaké to promile sa uchýli ku Kotlebovi..
PS: A možno na uvoľnenom pľaci vznikne niekoľko strán založených "odýdencami" a ľavicu postihne osud terajšej pravice.. Hoci to je málom pravdepodobné, keďže v smere nebolo veľa ambicióznych politikov, zväčša boli poslušní predsedovi a podobné myšlienky sa nepripúšťali..
Jaaa, ani keby si mi ty sám za to platil kamarát.. Oprobuj ty..
Smer skončil tak či tak.. S Ficom sú bez šance a s Pellegrínim dopadnú ako SNS s Dankom.. Pellegríni má šancu zložiť si vlastnú stranu, ale musí počítať s tým, že voličov mu ešte dlho bude lanáriť Robko..
Keby len to.. Obzvlášť s radosťou sa vyznamenávali "úderníci" a to prosím "pred rozvinutou sovietskou zástavou"
PS: Ostatní sa z nich šli pos.ať, pretože sa im automaticky dvíhali normy podľa výkonu úderníkov..
Odporúčame