Žebráka čo sa naslopal a kôli Ficovej reklame sa zastrájal že ho odbachne držali v árešte skoro rok.. Dúfam že to dnes vyhodnotia normálnejšie..
PS: Ten chudák vtedy nevlastnil ani vzduchovku..
Žebráka čo sa naslopal a kôli Ficovej reklame sa zastrájal že ho odbachne držali v árešte skoro rok.. Dúfam že to dnes vyhodnotia normálnejšie..
PS: Ten chudák vtedy nevlastnil ani vzduchovku..
Oveľa viac sa obávam tej menšej časti, ktorá sa nebojí.. Napríklad chalupárov z BA, rómov z osád, hrdinov z debát atď..
A čo urobíš s osadou plnou tupých občanov, ktorí si ani šatku nenacapia na tlamu?? Poprosíš ich aby zostali doma??
Ešte lepšie vraj zaberá vodka a sauna..
PS: Aj Johnson bol frajer.... Do času..
Ale načo to všetko?? Podľa polovice "odborníkov" na Pravde je o len obyčajná chrípka..
Hm, ale nie je dokázané že "premorení" už opäť neochorejú..
Čo je to 1,5 mega?? Je tu Veľká noc, treba riadne vyšibať babky, svatky, sesternice (nech sú zdravé) a hajde na chalupy..
Aj na nás príde.. Ale však vlastne to aj chceme, tak niet čo riešiť..
Teba keby som "stiahol na svoju úroveň" tak sa cítiš ako génius, šašo..
Tebe niečo logicky vysvetliť?? :-)) Netrapoš a čítaj čo tu vypisujú tvoji súkmeňovci.. Ako ich mrzí že prezidentka počas zákazu vychádzania nerobila v štýle SUDr. Fica oslavy na Slavíne atď, atď..
No jo Arabe.. Ťažko mi je baviť sa s poškrabkom s pôrodného stola ale budiš.. Mňa síce mrzí že vaša matka prostitútka vás, keď to na ňu prišlo pustila do latríny, ale mali ste predsa len šťastie, zachránil vás susedov pes čo vás odtiaľ vytiahol.. Takže teraz šťastne žijete, spávate s matkou a vypisujete tu svoje múdra.. Pekný deň želám :))
Načo reaguješ?? Si debil?? No zjavne áno.. Iste, Rusi si svoje odgrgali, to im nikto neberie.. Ale načo robiť z nevyhnutnosti nejakú gloriolu nad hlavou Stalina?? Vidím že si videl priveľa Ruských filmov, skús občas preladiť a veľa, veľa čítať.. Bez americkej materiálnej pomoci by rusi neskončili za Uralom ale vo Vladivostoku, ty trtko.. Myslíš si že druhá svetová sa dala vyhrať na koňoch a bez lietadiel?? :-)) Naivita poniektorých komunistov tuná nemá obdobu..
Tebe a tebe podobným nepomôže ani príkaz, to mi je jasné..
PS: A kto v utorok upchal dialnicu z BA?? Žeby uvedomelí občania??
Nestačilo ani nariadenie, nie to upozornenie.. Malo by tvrdšie a viac postihovateľné..
PS: O dva, tri týždne tu budú trolovia kritizovať že prečo denne zomierajú ľudia..
A ty máš koľko?? Šesť?? Viac nie.. Keď Rus vyhnal Nemca zo zväzu išlo už len o jediné, ovládnuť čo najväčšiu časť kontinentu, o nič iné.. A nastoliť svoj režim.. Tak netrep o káčerovi a daj si máme vymeniť plienky..
PS: Iste, zahučalo veľa ľudí, ale nie dobrovoľne a nie pre dobro iných.. Ty si zjavne študoval na VUML.. Never všetkému čo ti komunisti natĺkli do makovice..
Odporúčame