To tára ten čo sa chcel nechať zvoliť rovno na predsedu NS
To tára ten čo sa chcel nechať zvoliť rovno na predsedu NS
Na čom sa zhodli tri koaličné, zlodejské hnidy nemá prezidentku čo zaujímať.. Nerozumiem Frcovi prečo nechce zmiznúť z politiky aspoň trebárs s hanbou.. Ten túži skončiť ako Kočnerov pocflek..
Čiže ak by si povedal pravdu, alebo ak by si nejazdil iba okreskami, si niekde pod šiestimi litrami, jedna šestka diesel si vypýta 4,3 nech idem kdekoľvek.. LC BA a späť po diaľnici a počítač ukáže nie viac ako 4,3l.. Ja nie som zástanca nafty, benzínu, plynu, ja tiež mám benzín, len mi nejde do hlavy načo mám zaplatiť za auto o 5 - 10tisíc viac, keď v konečnom dôsledku nič neušetrím a povedzme si úprimne nepomôžem ani prírode.. Vravíš že majú systém recykláci.. Hm, mali, doteraz, kým vozili odpad do juhovýchodnej Ázie..
Neboj sa, my všetci platíme Frcovi kvalitnú ochranku.. A donedávna sme mu platili aj štátny matrac..
Len kto ti kúpi tvoje pred STK??
Radosť?? Veď aj teraz môžeš s radosťou stanovať pred STK.. Nebo, hviezdičky, komáre.. Čo sa zmenilo?? A môžeš ako vtedy nadávať na vládu..
Boli technici ktorí robili poctivo, boli takí, ktorí za všimné prehliadli ozaj nejakú prkotinu a boli aj takí, ktorým stačilo doniesť iba technický.. Tí poslední sú teraz v balíku a dávajú výpovede, ostatní na nich doplatili.. Majiteľom STK čiek to bolo fuk, dôležité boli čísla..
Čo mal robiť?? Za učiteľa ho niekde nechceli....
Alebo napríklad na jedno auto na celú jeho životnosť jedna značka.. Načo stále pri predaji nové?? No asi lebo 66 eur.. A buzerácia na polícii.. Kolega kupoval auto v Anglicku a jediné čo bolo treba, tak odtrhnúť na spodku technického určený ústrižok, vyplniť ho a vhodiť do poštovej schránky.. Celý prepis stál teda poštovné.. Títo postkomunistickí pseudodemokrati sa ešte majú čo učiť..
Hybridná Toyota spáli na 100 km vyše 5 l benzínu, plus nikto nevie čo s použitými batériami, ktorých výroba je nákladná.. Ženin Fiat 1,6 Multijet spapá 4,3 l nafty.. S tým atmosférickým motorom súhlasím.. Minimotory, ale tiež hybridy a elektro sú odrb.. Načo mám používať elektro auto, keď elektráreň spaľuje uhlie??
Pri Zvolene už asi dva mesiace opravujú spoje mosta s cestou.. Robia to výlučne cez deň a tempom výlučne slimačím.. Osobné autá odklonili od Žiaru veľmi neprehľadne cez ZV a chlapci z piatej B o to usilovnejšie vyberajú o kilometer ďalej pokuty.. Gratulujem, ale tu spolupráca NDS alebo SSC a polície funguje na jednotku..
Chlapík mal skočiť domov pre nožík a mohol už variť parádny guláš..
K vážnym témam diskusie nie sú, nemá význam písať o podružných "problémoch" ako sú diaľnice.. To je ryža pre vládne špičky, bola aj bude..
PS: Pravda je už úplný hnoj, bezvýznamné čítať..
Keby som ja bol zdravotnou sestrou v Moldave, tak som na šrot v kuse..
No hej, milión na poľnohospodárstvo a 1,2 miliardy na armádne hračky.. Danko vie ako na to :-))
Veď hej, ono by to aj bolo vtipné, len je to sku..e.e drahé..
Netuším prečo niekto rieši nejakú Hornú Nitru.. Ibaže by sa voľby blížili.. V LC, PT, RS a okolí pozatvárali bez okolkov tisíce prac. miest v priemysle a ani pes neštekol po tých nešťastníkoch.. A teraz riešia problém v regióne so 4 % nezamestnanosťou?? Prečo??
Nik to nefinancuje, Most sú zradcovia, Smer končí a ostatným nikto neverí.. Kotleba je out, otec národa Kolár tobôž a čo nám tam zostáva?? Plagiátor - kapitán si nevie pomôcť, musí kradnúť, tak čo si vyberieš?? Komu uveríš?? Sulíkovi alebo Matovičovi?? :-))
PS: Politika na Slovensku potrebuje obrodu asi najviac od čias Mečiara.... Keby som nebol ťažký alkoholik, zlodej, násilník, čiastočný dement a hulvát, možno by som založil stranu.. Síce... Možno aj založím, veď prečo nie??
Kríza nezačne nikdy sama od seba, začne keď ju "niekto"chce alebo potrebuje.. Je nelogické aby pri neustálom zvyšovaní efektivity práce mohla niekedy prísť kríza.. Kríza je nástroj na umelé pozastavenie efektivity práce, inak by sme už dávno museli pracovať 3 - 4 dni v týždni..
PS: Keď komunisti počas čias aktívneho budovania socializmu mohli znížiť pracovný čas zo šiestich dní na päť, my sme už dávno mali pracovať pri dnešných technológiách tri dni..
PS 1: Je nemysliteľné pri terajšom pokroku makať v nočných a po sobotách prakticky za nič....
PS 2: Mne osobne je to fuk ale ale aby niekto v 21 storočí otorčil za 600 - 700 eur denné, nočné, víkendy atď.. To čo sa vraciame o 200 rokov späť?? A ešte sa chválime akí sme socani??
Odporúčame