Re: Mr
Bože, ty si blbec!
Re: Mr
Bože, ty si blbec!
RE: Mr
Čo si predstavuješ pod slovom DEMOKRAT?
RE: bubliny
Verím tomu že ho budú voliť, keď dožije, aj na budúci rok. Kde by takúto chodiacu múmiu s charizmou mokrého vechťa hľadali?
RE: Kimky
Jáááj, dopopuku!!!!
To že zakopol o mech s pieskom nie je nič proti tomu aké kopance robí každý deň. Najviac sa mi páčil, keď podával ruku ľuďom ktorých nevideli ani kamery iba on
R. I. P. Miro. Jožko Sedlák - klobúk dole, dlho som nečítal takýto fundovaný pravdivý článok. Si zrejme posledný z generácie, ktorá to ešte vedela. Predposledným bol Boris Latta.
Generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg oznámil, že čoskoro pocestuje do Turecka, aby tam diskutoval o členstve Švédska v NATO. Inými slovami, ide sa vyhrážať.
RE: Nummi
Kde a kto robil takýto "prieskum"? Snívalo sa ti?
Toto je ako vystrihnuté z Orwellovej knihy 1984. Takýto fašizmus nebol ani v Hitlerovom Nemecku. Samozrejme, že treba v rámci propagandy do titulku zamontovať Rusko, aj keď s tým nič nemá.
AD:
často chodievam zo Senice na Kúty a bilboardy s tým odporným ksichtom na navýraznom modrom pozadí sú popri ceste čo chvíľa. Kto mu navrhol ten plagát musel byť buď záškodník, alebo d€bil. Vnuk stalinského vraha z 50. rokov tam vyzerá ako postava z filmu Planéta opís.
Zjem kefu, keď si tú fotografiu s krompáčom nenakašíroval sám. Kto už by len obetoval nový krompáč na takéhoto blbca?
Strana je vo výbornej kondícii... ha-ha-ha. A preto Vasilica premúdra hľadá spôsob ako sa dostať do parlamentu u Igiota.
RE: Wick
Takto si sa rozhodol?:-)
RE: Kiskoid
To nie nie pocit, ale istota. Pozri si jedno a trojpísmenkový Sorosov grc a nenájdeš tam nič iné, len drízdy o Ficovi, ktoré tento politický bulvár preberá a rozširuje.
Preto treba, aby smer vyhral voľby s takým náskokom, aby americká jaternica nemala nad čím špekulovať. Pevne verím, že po popradskom vydriduchovi a tejto vypatlanej k+++y už ľudia nenaletia na ďalšieho idiota a zvolia si normálneho prezidenta.
Demokracia á la uSSa. Starostovia sa už nevolia, ale dosadzujú.
RE: oregon
Ja by som ho ohodnotil na minimálne 25 rokov na tvrdo, aj s jeho kamarátom Igiotom.
RE: pazi
A po voľbách tiež nie. Je to celé sprostosť, chce ho zažalovať preto lebo o nej povedal že je americká agentka. To je Ficov názor, ktorý podporuje 90% ľudí na Slovensku ale neviem, že by to bol trestný čin. A keby tak aj urobila, teší sa na ten súd. Americká jaternica opäť ukázala, že je totálny právny analfabet.
No ale to je prekvapenie! Americká jaternica je spokojná s vládou, ktorú sama zostavila. Len neviem, podľa čoho ju hodnotila, keď vláda zasadala 1x a doteraz jej ministri ani nevedia, kde majú pri kancelárii WC? Americká jaternica sa zosmiešňuje čím ďalej tým viac.
Mne je len čudné, že Erdoganovi gratuloval Putin, ale ochcaný bidet nie? Zrejme niečo nevyšlo tak ako malo. Kde urobili súdruhovia v uSSa chybu?