V tých časoch sa v Rusku žilo veľmi zle, životná úroveň bola veľmi nízka a celková životnosť priemerného rusa bola 30 -35 rokov.
.
Za cár - báťušku bolo v Rusku ,, radosť žiť ".......
V tých časoch sa v Rusku žilo veľmi zle, životná úroveň bola veľmi nízka a celková životnosť priemerného rusa bola 30 -35 rokov.
.
Za cár - báťušku bolo v Rusku ,, radosť žiť ".......
Ak sa zatvorili obchody - prečo sa nezatvorili , kaviarne , reštaurácie , hotely , benzínky , .........?????
PREČO ????
Bola to informácia, ktorú vymyslel Dzurinda?
- (ticho) Nie.
Takže vy?
- Bez komentára.
Nevzniká podozrenie z vašej nečestnosti v tomto prípade?
- Ja sa živím krízovou komunikáciou..................................... ......................hovorí Pavol Varga
Ja som si dlho myslel , že aspoň ,, anjel " Kiska je iný ....................
Ale veď ,, anjel " Kiska ani raz nepovedal , že to nie je pravda.
Priznal sa - daň a pokutu doplatil.
Teraz len ,, zúrivo " zisťuje , kto to na neho prezradil ............................
To je tak.
Každý poukazuje na toho iného ............
.
Za prezidenta kandidoval Kiska a nie jeho firma.
Keď daňový úrad zistil , že Kiska, klamal na daniach , Kiska sa priznal.
Prejavil účinnú ľútosť.
A rozdiel a aj pokutu - teda 27 000 euro - zaplatil.
To však neznamená , že neklamal .
Právne je to v poriadku.
No morálne .................................................. .........
Veľmi rád by som si prečítal o VŠETKÝCH , ktorí podvádzajú tento štát na daniach .
Aj o Kaliňákovi , Baštrnákovi a aj o Andrejovi Kiskovi.
Nemci nemajú jediný dôvod Merkelovú nezvoliť.
Pod jej vedením Nemecko PROSPERUJE ............................
Je to demokratické !!!!!!!!
.
Ak to isté robila STASI alebo naša ŠTB ........................tak to bolo NEDEMOKRATICKÉ !!!!!!!
Západom ,, milovaný demokrat " sa násilne strčil , tam , kde ho nechcú .
.
Nuž to je tak , Michail .
Už ťa nepotrebujú .................................................. .
A o Kiskovi a jeho daniach nebudeš ,, spoľahlivým informátorom " , Krištofík?
.
Alebo , že by si o tom nečítal ?????
Iste že to naruší rovnováhu .
USA , Rusko , Čína , Nemecko , Francúzsko , Saudská Arábia , Izrael ........................vyrábajú a nakupujú nové zbraňové systémy .
To tiež narušuje rovnováhu.
Aj Slovensko ide nakupovať stíhačky , vrtulníky ...........ktoré teraz nemá.
To tiež naruší rovnováhu.
.
Prečo iní môžu a Irán nesmie ?
Irán je náboženská diktatúra.
O tom niet pochýb .
No prečo by Irán nemal vyvíjať balistické rakety ?
Skús jeden rozumný argument .........
RUSI opäť ROVOKUJÚ. Znovu otestovali balistickú raketu
28. novembra 2014, 20:41
.
USA OTESTOVALI medzikontinentálnu balistickú raketu
10. Februára 2017
.
Rusi PROVOKUJÚ : Prenikli MEDZINÁRODNÉHO vzdušného priestoru, americké stíhačky okamžite vzlietli
19.04.2017 08:15
.
Americká stíhačka ZOSTRELILA lietadlo sýrskeho letectva. Bolo to v záujme "kolektívnej sebaobrany"
• 19. jún 2017, 06:14
WASHINGTON - Americká stíhačka zostrelila v nedeľu lietadlo sýrskeho letectva, ktoré bombardovalo milície bojujúce proti extrémistickej organizácii Islamský štát (IS)
Všetko je možné .....................no tretí krát za sebou ..........sa zdá skoro nemožné .
Hoci u Petra človek nikdy nevie ..............................
Pod ochranou svojich priaznivcov Saakašvili NÁSILNE prekonal 10. septembra poľsko-ukrajinskú hranicu mimo oficiálneho hraničného prechodu.
.
Podľa Kyjeva bolo pri incidente ZRANENÝCH viac ako 10 ukrajinských policajtov a členov pohraničnej stráže , päť ľudí bolo zadržaných a dvaja muži odsúdení na 60 dní väzenia.
Ale to predsa farmárov nemôže zaujímať............................správajú sa trhovo.
Je kapitalizmus ...........
Odporúčame