To je tak , botox.
Účinná látka fipronil bola povolená aj na ošetrenie porastov proti hmyzu.
Už nie je .
Prečo ju stiahli , keď sa pred povolením škúšala ?
To je tak , botox.
Účinná látka fipronil bola povolená aj na ošetrenie porastov proti hmyzu.
Už nie je .
Prečo ju stiahli , keď sa pred povolením škúšala ?
A ak nebudeš mať čo robiť , tak skús napísať niečo o inej divízii.
Volala sa 14. granátnická divize SS (1. ukrajinská) (německy 14. Waffen Grenadier Division der SS (galizische Nr.1),
před rokem 1944 nazývaná 14. dobrovolnická divize „Halič“ (německy 14. SS-Freiwilligen Division "Galizien")
.
Alebo si o takej nepočul ???
Vnikla na Slovensko po boku NEMCOV .....a zabíjala našich ľudí a vypaľovala naše dediny .
.
Buď ,, objektívny informátor "...............prečítaj si nejaké články z histórie .......................a prerozprávaj nám ich vlastnými slovami .
Môžeš sa pri tom tváriť , ako by si na to sám prišiel ............
No ako deduško ?
Ak by to bol Rus .........................tak o ňom napíšeš aspoň 3 články .
Ale to potom nemá budúcnosť celá Európa .
Neplaš sa , neo33............................................. ..to prejde ........
Našich ,, demokratických ľudí " musíme ,, vychovávať ".
Veď aj Rudé právo aspoň raz denne písalo jednu negatívnu správu o tom , ako zle sa majú ľudia na ,, zahnívajúcom západe "..........
ČO všetko KONKRÉTNE nasvedčuje , že ......................... Slováci na Slovensku žiadnu budúcnosť nemajú ???
Milý deduško.
Skús byť ,, dobrým informátorom ", a napíš niečo aj o tomto fakte ..............
.
Pozitívny dopingový nález
22. augusta 2006 bol JUSTIN GATLIN pozitívne testovaný.
Keďže išlo o druhé previnenie, prvé mal v roku 2001 (liek so zakázanou látkou užíval 10 rokov, a preto trest mu bol zrušený, ale s podmienkou, ktorú porušil práve 22. augusta 2006) dostal doživotný dištanc.
Ten mu bol zmiernený na 8 rokov, keďže spolupracoval na odhaľovaní prípadu Trevora Grahama..
.
5.8.2017 23:00 Londýn
| Na šprintérsky trón zasadol na MS v Londýne Američan JUSTIN GATLIN so sezónnym maximom 9,92,
Pritom del Ponte poskytla len dôkazy, ktoré sa jej osobne podarilo zosumarizovať.
Teda aj o chytených srbských vojakoch a civilistoch, ktorých KLA ešte zaživa používala ako "darcov" orgánov.
Tie putovali cez severné Albánsko (hoci spoluprácu s Kosovom vždy zahmlievalo) do západnej Európy, ktorá mastne zaplatila za ich transplantáciu.
Telá končili v masových hroboch.
Celý článok na HNONLINE ....................veľmi zaujímavé čítanie
A aké sú hygienické návyky v USA , keď na šatoch Moniky L. boli zistené spermie dávno po tom ako strávila príjemnú polhodinku s Billom C. v Oválnej pracovni Bieleho domu ?
Ale veď TVOJ SPOJENEC v NATO - Turecko - stále okupuje severný Cyprus .
Krajiny NATO môžu útočiť na svojich susedov ?
Tak , tak ...........veď preto chcú Nemci stavať Nord streem II ...................
Možno by sa Rusi mali ozaj zmeniť.
-zaviesť náboženskú diktatúru
-zaviesť bičovanie ako trest , keď je niekto ateista
- v náboženskej polícii urobiť oddelenie na odhaľovanie čarodejníc
- zaviesť tresty za to , že sa žena dala znásilniť ............a podobne ................tak ako je to u ,, verného priateľa " USA v Saudskej Arábii .
.
A potom by možno prvá cesta amerického prezidenta neviedla do Saudskej Arábie , ale do Ruska .................kde by dohodli obchod za 200 miliárd dolárov....
Tak si to predstavuješ , Magian ??? ,
Pred necelými tridsiatimi rokmi nám bolo tvrdené, že žijeme v neslobode – totalite. ........si napísala devana .
.
Ideologické jadro marxizmu-leninizmu tvorí viera v nevyhnutnosť zvrhnúť kapitalizmus cestou komunistickej revolúcie, NASTOLENIE DIKTATÚRY !!!!!!!!!!! proletariátu, .
.
Tak ako devana ..........žili alebo nežili sme v ,, TOTALITE " teda DIKTATÚRE ???
Vo vyšších ročníkoch základnej školy sa budete učiť , prečo bol Husák v base .
Dovtedy sa k tomu radšej nevyjadruj .....
Ako by to urobil ?
Aj Kosovo vzniklo PROTI vôli obyvateľov Srbska .......................stačí aby USA súhlasilo....................
Traktoristom ?
Ale veď to bol ,, vynikajúci " robotnícky pôvod ....
v mnohonárodnostnej Amerike aj bežní a chudobní ľudia vyvesia na dom americkú zástavu, je mi z toho smutne.
Národ, postĺkaný z utečencov z celého sveta má národnej hrdosti na rozdávanie....píše autor ( neviem či si to ty ? )
ad 1 ) ....americký národ neexistuje
ad2 ) americká zástava je ŠTÁTNA zástava ...a nie národná .....
„S Čínou som veľmi nespokojný.
Naši bývalí hlúpi vodcovia im DOVOLILI ZAROBIŤ stovky miliárd dolárov ročne,....píše Trump.
.
Takže tak.
V ,, slobodnom svete " môže každá krajina zarobiť iba toľko , koľko jej DOVOLÍ USA .
.
Leonid Iljič Brežnev bol v podstate amatér .................
Odporúčame