Už se perou .....................................?
Už se perou .....................................?
Skupina skinhedov mláti Cigánov.
Policajná hliadka iba stojí , prizerá sa i nič neurobí .
Na druhý deň sa novinári pýtajú policajného prezidenta - prečo policajná hliadka nezasiahla.
Policajný prezident odpoveda :
Viete , to boli mladí policajti - a nevedeli sa rozhodnúť , či majú ,, Pomáhať , alebo chrániť " .....
Pupuško , pupuško ...............................
.
Tvojmu dedovi komunisti zobrali majetok a ty im nadávaš do ,, komunistických prašivcov."
Druhého deda ti NEMCI ZAVRAŽDILI .............................a ty nič ..........žiadna nadávka .
.
Toho zavraždeného deda si nemal rád ?????????
Nemyslím si , že migrant má právo nasťahovať sa do krajiny , ak to väčšina jej obyvateľov nechce
NASŤAHOVAŤ sa aj s rodinou do EURÓPY nie je ľudské právo .
lebo na to, aby zvíťazilo zlo, stačí málo. Aby tí dobrí ľudia nerobili nič…“....................si napísal Krfištofík.
.
Nie je ti blbé , že použiješ citát z filmu ,, Koniec tretej ríše " .........................a tváriš sa , ako keby to bola tvoja myšlienka ??????
Isté veci sú v spoločnosti latentne prítomné stále .
To ty peter určite vieš .....................len ty si ,, špecialista " na Rusko ...
A tak mám otázku :
Kto je zodpovedný za to , že príslušník Bundesweru obklopený nacistickými synbolmi plánoval v Nemecku atentáty proti migrantom ???????
Kto je zodpovedný za 150 rokov pretrvávajúcu organizáciu Ku - klux- klan v USA ????
Je ÚBOHÉ a infantilné , že keď nevieš odpovedať ...........tak........ namiesto toho sa ma snažíš uraziť .
Tú čo máš doma ľutujem ..........
Nič som neprekrútil
Iba sa pýtam.
Teda tvoj poslanec NIČ NESPLNÍ ...............ale drží líniu ..................a ty budeš spokojný ?
Tak ??????
On osobne nezabíjal ..................ale ON OSOBNE NARIADIL to strašné zabíjanie ...........................
Salman Abedi ....................................to sa dalo čakať ............
.
PS - ktorá krajina neprijme migrantov , hrozia jej sankcie z Bruselu ..........................
Gruzínci Stalin a Berija ..................no a Poliak Džerzinskij .................................pozabíjali ozaj veľa Rusov ........
Čo je na ruskom režime teroristické ?
Mohol by si napísať konkrétne ?
A je znakom rozvinutej spoločnosti kupovať tovar za miliardy dolárov z krajiny , kde sa odpad rovno sype y vypúšťa do Jang- ce - Tiang
Nie je to pokrytecto ?
Alebo - ,, Čo oči nevidia , srdce nebolí " ????
Macron ( a aj Putin ) si uvedomujú , že už je po voľbách ..............................
Nemusia sa milovať ..............no spolupráca je na prospech oboch strán .
No dobre -
poslanec nesplní sľub voličom ...................a povie , že sám predsa nemôže splniť to čo sľúbil .........lebo ostatní poslanci nechcú hlasovať , že to čo on navrhuje .
Odvolať ho ?
A ako splní svoje sľuby ten nový poslanec , ktorý ho vymení ?
EU a USA majú 800 miliónov obyvateľov a dávajú na zbrojenie 10 krát viac ako 140 miliónov Rusov.
.
A Rusko je vraj hrozba .
Prečo je nutné daňových poplatníkov USA a EU strašiť ?
Kto na tom má záujem ?
Komu Rasmusen ,, prihrieva polievočku " ???
Že by bol na ,, výplatnej listine " zbrojárskych koncernov ?????????????????????????
Odporúčame