RUSKO
Nový zákon ukládá nevládním organizacím přijímajícím peníze ze zahraničí zaregistrovat se jako "zahraniční agenti"
Dané organizace také budou muset své VYÚČTOVÁNÍ předkládat každé čtvrtletí a také budou podléhat častějším kontrolám.
Zákon, který by se mohl týkat až 1000 - slovom tisíc - ruských nevládních organizací.....................PLATENÝCH ZO ZAH RANIČIA !!!!!!!!!!!!!!!
.


