Zastaví .........................
........................a tak na hranici USA - Mexiko bude plot , ktorý bude mať 2 časti :
1. časť bude ,, demokratická - dal ju postaviť demokrat Bill Clinton
2. časť bude nedemokratická - dá ju postaviť Donald Trump .......................
Trump sa pozeral na Merkelovú rovnako , ako Merkelová na jeho dcéru .................
Všetkých spoluobčanov znepokojilo, že polícia chcela toť jednému vysokopostavenému politikovi odňať mobil...napísal autor .
.
Ale no tak , Oliver , nepreháňaj !
99,99 % občanov ani nevie , že sa také niečo stalo ........
Trump: S Merkelovou máme spoločné to, že nás Obama nechal odpočúvať
SITA, ČTK | 17.03.2017 12:42, aktualizované: 20:25
Ak je možné zrušiť amnestiu ...............................nedalo by sa zrušiť aj Benešove dekréty ??????
Máš pravdu - zjavne mi nevadí , že Falklandy sú malé.
Do akej veľkosti je možné BEZTRESTNE anektovať ostrov a od akej veľkosti je to už porušenie medzinárodného práva , Regulus ?
.
PS - a UKRADNUTÉ francúzske ,, zámorské územia " sú dostatočne malé , aby si ich Francúzi mohli ponechať ako pozostatok svojej koloniálnej minulosti ?
Ti kraviny , ktoré si napísal v prvom odstavci , kľudne nabudúce vynechaj ...............šetri si klávesnicu .
Na Cypre sa ,, jedná o možnosti " referenda .
Na Kryme už bolo .
.
No neopovedal si , tak ti uvediem ešte jeden príklad.
Velká Británia si vojensky prisvojila ( ukradla ) Falklandské ostrovy a mala ich ako svoju kolóniu .
Porazila Argentínu , ktorá si na ostrovy robila nárok.
Potom vyhlásila REFERENDUM o pripojení k svojmu územiu .
Stalo sa .
Ak môže Velká Británia ..............prečo by nemohlo Rusko ?
PS - nehovor mi , že Falklandy sú pôvodne britské územie a že Velká Británia ostrovy NEUKRADLA .......................
Čo to táraš Regulus ?
Člen NATO - Turecko - VOJENSKY NAPADLO a dodnes OKUPUJE severný Cyprus .
Jediné UZNALO Severocyperský štát !!!!
.
Ak môže náš SPOJENEC v NATO , prečo by nemohlo Rusko ?
Môžeš mi odpovedať , Regulus ?
Možno si nepostrehol , ale referendum na Kryme bolo .
.
Ale stále odbočuješ od toho podstatného.
Ak náš spojenec v NATO môže BEZTRESTNE vojensky napadnúť a OKUPOVAŤ inú krajinu , prečo by nemohli Rusi ?
Na Cypre sú medzinárodné vojská .....si napísal Regulus
.
Chceš teda povedať , že Cyprus je jeden štát ako bol predtým ?
Genocíde Slovanov robili NEMCI !!!!!!
Uvalíme sankcie ?
Ale veď Andrej Kiska ( ktorý je proti spochybňovaniu protiruských sankcií ) nazval Turecko ,, ostrovom stability " a vyjadril ,, úprimnú túžbu ", aby sa Turecko stalo ČLENOM Európskej únie .
.
Prečo NEUVALÍME SANKCIE aj na ,, nášho spojenca " v NATO , ktorý vojensky napadol a stále okupuje severný Cyprus ?
.
Ak môže Turecko , prečo nemôže Rusko ?
Ale veď Rusi nám to iba vrátili .
Slovensko vyhlásilo svojho času Sovietskemu zväzu VOJNU a poslalo svojich vojakov zabíjať Rusov .
To ti nevadí ?
( veď to bolo riadené z Bratislavy ......)
Rozumiem ti Regulus.
Ty argumenty , ktoré sú proti tvojej infantilnej logike neuznávaš .
Nuž čo už s tebou ?
Aj tak sa dá .................................................. ................
Á ....rozumiem.
Teda ani príslušníci UKRAJINSKEJ granátnickej divízie Galizien , ktorí vraždili v roku 1944 Slovákov za nič nemôžu ?
Tak ?
Rusi by napadli nejakú malú krajinu ?
Myslíš tak , ako náš spojenec v NATO Turecko napadlo a stále okupuje Cyprus ?
.
Ak to môže BEZTRESTNE robiť ČLEN NATO , prečo by to nemohlo urobiť Rusko ?
Bola to informácia, ktorú VYMYSLEL DZURINDA ?
- (ticho) Nie.
TAKŽE VY ?
- Bez komentára.
Nevzniká podozrenie z vašej nečestnosti v tomto prípade?
- Ja sa živím krízovou komunikáciou.................hovorí Pavol Varga...........alias kaplan
Odporúčame