Ale veď aj náš ,, demokratický model " šírime hlavne ( a nie len ) americkými zbraňami .
Prečo by to nerobil Putin ?
Ale veď aj náš ,, demokratický model " šírime hlavne ( a nie len ) americkými zbraňami .
Prečo by to nerobil Putin ?
A USA bude uplatňovať svoj model mimo svojho chotára ?
A čo dnes Rusom bráni nezvoliť Putina , ale niekoho iného ?
Ach tie dnešné základné školy ..............čo vás tam učia ?
Prečítaj si moju otázku pomaly ešte raz a skús mi odpovedať .
Pomôcka - nepýtal som sa , KTO bude bojovať.
Pýtal som sa , či sa na vojnu s Ruskom tešíš ?
Pred voľbami RICHARD SULÍK napísal :
To, samozrejme, nie je hlavný dôvod, prečo si myslím, že vyhrá Trump.
Hlavný dôvod je, že žijeme v pomýlenom svete prehnanej politickej korektnosti.
Bojuje sa za práva všelijakých menšín, za práva migrantov, za zákazy čo len náznaku diskriminácie, proti najmenším prejavom extrémizmu, xenofóbie, rasizmu....................................... s výsledkom, že BIELY , PRACUJÚCI , HETEROSEXUÁLNY a DANE PLATIACI AMERICKÝ MUŽ je v Amerike najväčším CHUDÁKOM .
A práve títo a ich rodiny zvolia Trumpa.
Výdavky USA na obranu vlani prekročili 600 miliárd dolárov.
Rusko dáva na obranu cca 80 miliárd dolárov.
.
Aj ty sa tešíš na vojnu s Ruskom ?
A nemali by o tom , kto bude v Rusku vládnuť rozhodovať Rusi ?
Tešíš sa na vojnu s Ruskom ?
A vy čo ?....................................sedíte pri klávesnici a pindáte a pindáte a pindáte .....................
„Opätovne vybudujeme jadrový štít pre Poľsko aj Českú republiku, zvýšime počty v armáde (súčasť ozbrojených síl USA) na 550-tisíc na rozdiel od Obamových plánov znížiť stav na 420-tisíc, umiestnime viac jednotiek NATO a pošleme na hranice....................hovorí Rudy Giuliani
.
Ten Rudy Giuliany , ktorý ešte ani NIE JE MINISTROM.
A vyhlásil to v Českej televízii.
A ako správny Američan sa zabudol opýtať ČECHOV , čo si o tom myslia ............................
Totalitná je Saudská Arábia , Čína .......agresívne je Turecko a aj USA ......
Prečo nie Rusko ?
Musí to byť pre teba deprimujúce , kaplan.
Do roku 1989 vládli komunisti a po roku 1989 ( podľa teba ) vládnu tiež.
V čom je to ?
To sú nekomunisti tak neschopní ?
Verím , že sa zúčastníš vojny proti Rusku osobne .
Tak ?
ČO BOLO V TEJ KABELKE ????????????????????????????????
Okradli manželku exministra Langoša,
26. apr 2003 o 0:00
Praha (TASR) - Neuveriteľné šťastie v nešťastí mala v Prahe Gabriela Langošová, manželka bývalého federálneho ministra vnútra Jána Langoša.
Podľa TV Nova jej vo štvrtok v Prahe 6 dvaja zlodeji na ulici ukradli kabelku.
Dnes ráno sa pohodená kabelka našla a chýbal v nej starší mobilný telefón, ale zlodeji si vôbec nevšimli tlstú obálku s čiastkou DVOCH MILIÓNOV českých korún.
Manželka exministra však reportérovi televízie nechcela vysvetliť, prečo nosila milióny v kabelke.
Čítajte viac: http://kosice.korzar.sme.sk/c/4619671/okradl…
Samozrejme , že pracujem za peniaze vo svojej firme .
Ale nie na Debate Pravdy - ako ty .
Veď si napísal , že sa živíš ,, krízovou komunikáciou .
,, keď sa nejaká politická spoločnosť " dostane do problémového obdobia .
Veď si sa priznal , že sa tým živíš .
Dokonca si sa priznal , že si informácie vymýšlaš ...................
Pre koho pracuješ , kaplan ? .....pre Dzurindu to už asi nebude ......
.
PS - nemám s tým problém , pokial by si sa nevydával za ,, obyčajného nespokojného občana " , ale by si sa priznal , že píšeš pre ,, niekoho "
To by bolo fér.
Takto je to nechutné a úbohé .................
Aký bol život tínedžerky v časoch režimu diktátora Muammara Kaddáfího?
„Normálny.
V niečom to bolo bezpečnejšie ako teraz, v inom nebezpečnejšie.
.
Nikdy som nehovorila o politike, ja som sa teda do nebezpečenstva nedostávala.
V mnohom sa to PODOBALO NA MOJ ŽIVOT V KANADE .
Mala som len pätnásť, takže som chodila do školy, domov, stretávala som sa s priateľmi, jedla som... Jedlo sme mali úžasné.“....................odpovedá Líbyjčanka ALAA MURABIT, VYSOKÁ KOMISÁRKA OSN.
.
Čítajte viac: http://svet.sme.sk/c/20375264/libyjska-aktiv…
Bola to informácia, ktorú vymyslel Dzurinda?
- (ticho) Nie.
Takže vy?
- Bez komentára.
Nevzniká podozrenie z vašej nečestnosti v tomto prípade?
- Ja sa živím krízovou komunikáciou.
Ak sa politická, obchodná či výrobná spoločnosť dostane do problémového obdobia, tak jej hľadám diagnózu a liečenie.
-
Prečo chceš brániť Jozefovi Banášovi , aby sa ,, živil krízovou komunikáciou " , kaplan ????
Jedni zaplatia tebe , iní zaplatia jemu ....................................nemáte si čo vyčítať ........
Odporúčame