Bol som v Benátkach minulý týždeň a vôbec nesúhlasím s článkom. GPS mi fungovalo absolútne bez problémov a doviedlo ma tam, kde som chcel a navyše cez krajšie, menej zaplnené uličky. Takže určite odporúčam používať v Benátkach GPS, nie žlté tabule, pretože tie vás budú viesť cez preplnené ulice.


