Je uzasne ze ste v presove dostali ako absolutne prve predvolebne novny prave noviny Smer-SD. Z mojej skusenosti reklamnu kampan odpalili uplne ini pani a uz minimalne pred polrokom, aj so svojimi novinami a bilbordami. Ale kedze na vychod stale nemame dialnicu.... :) .


