Fico to sice prehana ale ma svoju pravdu ze Zelensky je zistny. Ukrajina sa snazi riesit veci vo svoj prospech a snazi si pomoct ako to ide co je pochopitelne ale to neznamena ze vzdy aj akceptovatelne a ze EU ci okolite krajiny to vsetko musia strpiet. Ale aj Fico by mal pochopit ze preco by mala Ukrajina byt proaktivna v niecom co podporuje jej vojnoveho nepriatela. A nech si Fico povie co za tie roky co je vojna na ukrajine vsetko urobil aby diverzifikoval zdroje hlavne ked nie sme primorska krajina. Ruska ropa ci plyn kludne ku nam nemusela tiect uz roky a nie az teraz. Nech sa po tolkych rokoch na Slovensku netvarime ze aky sme prekvapeny ze ropa uz dva mesiace z ruska cez ukrajinu netece. Tu ropu kedykolvek mohla zastavit jak Ukrajina tak aj samotne Rusko a Slovensko s tym muselo pocitat a ne tvarit sa ze sak sa to hadam nestane. Reverzny tok z Ceska sa preco za tie roky ani nezacal realizovat? Ze prepoja rafinerie medzi slovenskom a madarskom preco riesia az teraz?


