“K*oktail nič nerieši?
Prečo je Covid na ústupe? Vírus sa unavil, alebo si to rozmyslel?
Covid ustúpil vďaka tomu, že vacsina sveta je zaočkovaná.
Ten k*oktail zachránil milióny životov.
“K*oktail nič nerieši?
Prečo je Covid na ústupe? Vírus sa unavil, alebo si to rozmyslel?
Covid ustúpil vďaka tomu, že vacsina sveta je zaočkovaná.
Ten k*oktail zachránil milióny životov.
Slovo “vraj” predovšetkým indikuje klebety, nepravdy a konšpirácie.
Odsúdili nevinných.
Doživotie mali dostať Strelkov a Putin.
Treba sa na tieto voľby pozerať historicky.
Tieto voľby bývajú o spokojnosti s novým prezidentom.
Roosevelt stratil 81 poslancov, Truman 45, Eisenhower 48, Johnson 47, Ford 48, Carter 26, Clinton 52, Bush 30, Obama 13 a Trump 40.
Preto sa tieto voľby považujú za úspešne pre demokratov, lebo zostal im senát a v Kongres budú mat republikáni len tesnú väčšinu.
A po zostrelení si zapadni politici naďalej podávali ruky s Putinom.
Hanba!
Je to ruský troll ktorý si žije na Floride a pľuje na Ameriku.
Akú hodnotu má blog, ktorého nadpis začína slovom “vraj”?
Problém je, že čo s tým potom keď sa to postaví?
Za prvé treba na to samostatnú izbu, po postavení sa tým trochu pokochať a potom to vyhodiť.
Hračka na jedno použitie.
Sú to vydierači.
Ak chcú mať západoeurópske platy nech najprv zaplatia za vzdelanie.
Trump kalkuluje s tým že primárky nebudú, že nikto nebude chcieť ísť proti nemu.
Zistí svoj omyl.
Niekoho ešte zaujímajú tieto rebríčky??
Toto sú percentá podľa národností (2014):
Moldavci - 82.1 %
Ukrajinci - 6.6
Turci - 4.6
Rusi - 4.1
Bulhari 1.9
Roma - 0.4
Republikáni majú problém.
Trump nemôže vyhrať. Postupne stráca podporu republikánov a už mu zostali len jeho Maga ubožiaci a tí mu Biely Dom nevyhrajú.
Republikánska strana bude musieť dať ruky preč od Trumpa a nominovať niekoho iného. Čo bude problém pre väčšinu republikánskych členov Kongresu a Senátu, ktorí mu doteraz bozkávali zadok. Ľudia si pamätajú.
Každopádne to bude veselé.
Surovkin si odskočil do Poľska aby mohol identifikovať raketu?
Niečo ti tam nepasuje.
Trump prehral o 7 miliónov hlasov.
Základňa demokratov je oveľa vačšia ako základňa republikánov.
Odporúčame