Nevidela do budúcnosti. Skočila Putinovi na lep.
Nevidela do budúcnosti. Skočila Putinovi na lep.
Dostali všetko čo žiadali. Ale aktivisti pokračujú v kampani a iritujú tým väčšinu populácie.
Vinní sú tí ktorí im dávajú peniaze.
Nikto nevie v akom stave je ruský nukleárny arzenál. Vačšina z neho je stará 50-60 rokov.
Pravdepodobne v rovnakom stave ako iná ruská výzbroj.
Ľutuje, ale to nemôže povedať.
Ťažko priznať že sa nechala oklamať zákerníkom z Kremľa.
Mier má v rukách tá strana ktorá to začala.
Na druhej strane keď môže klamať Putin prečo by nemohol klamať aj Macron.
Ved obaja sú politici.
Dúfam, že Austrália bude tvrdá a nedá mu výnimku.
V záujme verejného zdravia.
Bolo veľmi hlúpe dať takéto vyhlásenie.
Ak majú nukleárne zbrane slúžiť na odradenie, ci odstrašenie nemožno ich použitie vopred vylúčiť.
Putin sa z neho zase rehoce.
Každý kto nerozumel reči bol označovaný za hlúpeho.
Analógia s obdobím migrácie do USA. Dodnes sa tradujú vtipy na Talianov a Poliakov.
Tiež boli považovaní za prihlúpych lebo nevedeli reč.
Za tretiu svetovú bude zodpovedný ten kto ju začne.
Putinovi už nikto nikdy veriť nebude.
Takže keď Stalin obsadil celu východnú Európu Vatikán to tak chcel??
Bohužiaľ Stalin mal s tými divíziami pravdu.
Ruská invázia Afganistanu - 10 rokov, 14 453 padlých.
Ruská invázia Ukrajiny - 6 mesiacov, 90 000 padlých.
K akému stolu sa Putin má vrátiť?
Makronovi sa sníva?
Nikdy sa o Ukrajine nerokovalo.
Stacilo by tvrdo pokutovať porušovateľov.
Ako obvykle.
Klamári
Počet obyvateľov 9:1
Na jedneho Rusa 9 Číňanov.
Naozaj im budú stačiť tie čapice.
Odporúčame