Kto, kde a kedy povedal že po rozpustení Waršavskej zmluvy malo NATO zaniknúť?
NATO existovalo predtým než vznikla Waršavská zmluva.
Kto, kde a kedy povedal že po rozpustení Waršavskej zmluvy malo NATO zaniknúť?
NATO existovalo predtým než vznikla Waršavská zmluva.
Práve my ktorí sme žili za “totáča” plne oceňujeme čo Gorbačov urobil.
Žiadna bomba v pobaltí netiká.
Pobaltie je presne tam kde patrí.
V bezpečí v Europe a v NATO.
Po skončení studenej vojny bol svet všetko možné len nie rozvrátený.
A ukončenie studenej bojny bola Gorbiho zásluha.
Jeľcina si zvolili Rusi a bola to správna voľba.
Jelcin zabránil komunistom sa dostať spať k moci a upratal po nich.
Najväčšiu chybu Jelcin urobil tým, že si vybral za nástupcu Putina.
Prečo naivita?
Gorbačov zdedil potápajúcu sa loď.
Velký Sojuz nemal nič len kopec hrdzavých zbraní a bankrot na krku.
Nebol dôvod udržiavať pri živote krachujúci systém a neboli prostriedky na udržiavanie obrovskej krajiny.
Vsetka česť Gorbimu že vsetko sa udialo bez prelievania krvi.
Nielen pobaltských. Zo všetkých krajín, ktoré obsadili si urobili svojich vazalov.
Doslova sa dá povedať že stavali monumenty sami sebe.
Všetky treba odstrániť.
Keby sme mali trochu hrdosti z princípu by sme nemali mat zahraničného trénera.
Ani Českého.
Raketoplány vyniesli do kozmu 848 ľudí.
Keby ich mal dopraviť rusky Sojuz musel by sa otocit 283 krát.
Odtrhnutá izolácia palivovej nádrže narazila na krídlo raketoplánu a spôsobila odtrhnutie kachličiek.
Aj dnešné aute sa podobajú na tie spred 50 rokov.
4 kolesá, volant, motor, prevodovka….
-:)))
Space Shuttle mal 135 startov a bolo bežné že computer zastavil start posledných sekundách.
Milion údajov musi byt odfajknutých predtým než sa dá konečný súhlas k štartu.
Aké umenie kúpiť autá v 21. Storočí.
Keď ten lekár mal sthetoscope pri sebe znamená že sa takéto prípady stavajú.
Hlavne v extrémnych horúčavách.
Minimalizácia strát je princíp kultúr, ktoré si vážia ľudský život.
Neplatí na Rusov.
Odporúčame