Norska ropa je z morskeho dna,
Trump je klaun.
V Rusku vsetky nitky drzi Putin.
Tazko to prehltnut. Ze Serjoza?
Ekonomia Ruska klesala od roku 1989 az do roku 1998. V case, ked sa Putin stal prezidentom (Maj 2000) ruska ekonomia uz vyse roka isla strmo nahor. Vdaka Jelcinovi. Trpaslik k tomu prisiel ako slepe kura k zrnu.
Krajiny maju pravo ucasti na OH. Nepotrebuju pozvanku.
Severna Korea sa sama rozhodla zucastnit na poslednu chvilu.
Keby ho mal Putin na haku dal by mu pokoj.
Jelcin zdedil komunistami zbankrotovanu krajinu, upratal ju, postavil na nohy a ked ekonomia zacala ist nahor ju odovzdal svojmu krunnemu princovi Putinovi.
Ako rusi pomohli svojim srbskym priatelom v minulosti ????
Nijako.
Ved v Madarsku je to tiez tak.
Aj narodnostna politika na Slovensku sa mala robit na principe reciprocity.
Asi ako mouthwash.
Pred rokom 89 rus a american porovnavaju politicke systemy vo svojich krajinach.
American hovori:
U nas je taka sloboda, ze ja mozem prist do Bieleho domu, buchnut pastou na stole a povedat prezidentovi - "Pan Reagan ja nesuhlasim s tym ako vediete Spojene staty".
Rus hovori: Ja mozem u nas urobit to iste.
Skutocne??
Ano. Mozem prist do Kremla buchnut Breznevovi po stole a povedat: "Sudruh Breznev ja nesuhlasim s tym ako Ronald Reagan vedie Spojene staty".
"zvieratu sa prereze hrdlo ostrym nozom"
"aby zviera netrpelo" -:)))))))))
Dolezite je, ze zidia pouzivaju ostre noze. Nie ako ostatni masiari, ktori to robia len tupymi.
-:)))))))
Odporúčame