Inteligencia sa neda ziskat, teda kazda inteligencia je prirodzena, teda vrodena.
Inteligentnych ludi je vela ale nie vsetci sa dokazu prekusat k vyssiemu vzdelaniu, lebo samotna inteligencia na to nestaci. Ine danosti, talent a schopnosti su nevyhnutne. Spolu so sebadisciplinou a schopnostou sa vediet prinutit k niecomu co je tazke.
Spickove firmy ako Intel ci Google ziskavaju spickovych obsolventov za vysoke nastupne platy nie pre ich inteligenciu, ale preto, ze dokazali uspesne prejst cez dlhe a narocne studium.
A pokial ide o kriziky, ja mam svoje taktiez, a k tomu dlhe resume toho, co mam za sebou. Lebo kriziky samotne bez vysledkov neznamenaju nic.


