Moje prve auto bol tiez Trabant. Na viac som vtedy nemal. A dnes jazdim na Japonskom aute s obsahom 5.6 litra. Preco? Dovod je vzdy ten isty. Kupujes si auto, ktore si mozes dovolit.
Pokial ide o tych Rusov tak naozaj boli svine. Nechceli menit ceny, lebo by museli viac platit za spotrebny tovar, ktory kupovali od nas. Viem, ze kupovali kompletne spalne za povodne dohodnutu cenu, ktora bola stanovena 15 rokov predtym. Nabytkaren v Pravenci prerabala peniaze, pretoze za tych 15 rokov naklady stupali a ceny exportu do ZSSR sa nemenili.


