Vsetci musia dodrziavat zmluvy, len rusi si s nimi mozu vytierat zadok.
Vsetci musia dodrziavat zmluvy, len rusi si s nimi mozu vytierat zadok.
Trepe voloviny. Aspirin bol vyvinuty az v druhej polovici 19-ho storocia.
Zopar ti ich pridam:
Vysuty most (1801), kodenzovane mlieko (1856), ziarovka (1879), fotograficky film (1885), zvukovy zaznam (1887), mrakodpar (1885), lietadlo (1903), svetla na krizovatkach (1912), raketa na tekute palivo (1926), slnecne okuliare (1929), digitalny pocitac (1932), nylon (1938), automaticka prevodovka 1939, mikrovlnna piecka (1945), kreditna karta (1950), jednorazove detske plienky (1950), atomova ponorka (1954), integrovany obvod (1958), laser (1960), kompaktny disk (1965), laserova tlaciaren (1969), fiber opticky kabel (1970), pocitac 1971, prvy e-mail (1971), mobil phone (1973), space shuttle (1981), Internet (1981), GPS (1994)
Ktovie ako dlho by prezili Ukrajinski motorkari na ceste do Moskvy ?
Aj v Amazonii medzi domordcami nie su bezdomovci, nie su tam socialne rozdiely, ludia su tam rodinne zalozeni a si vypomahaju navzajom. A tiez nie su zadlzeni.
Robi to z nich idealnu spolocnost, ktoru by sme si mali vziat za vzor?
Chcel som tym povedat len to, ze opica po slivovici je ovela horsia.
Rusi hraju tuto hru aj dnes.
"Nie je dolezite co mame, ale co si druha strana mysli, ze mame".
Rusi bol vzdy dobri v tom, co mali na papieri.
Slivovica je dobry aperitiv. Ale na "chlastanie" je lepsia whisky alebo vodka.
V porovnani s kubancami na Kube su vsetci kubanci na Floride bohati.
ZSSR daval Kube 5 milionov dolarov na den. Lenze za Gorbacova a Jelcina nebolo z coho davat.
99.9 % indianov zabili infekcne choroby, ktore priniesli europania. Ty kaca.
Mnohe narody maju bohatu historiu a je im to malo platne. Su chudobne ako mysi a sebavedomie nemaju ziadne.
Sebavedomie musi vychadzat zo sucastnosti, z toho co narod dokaze svojou pracou a usilovnostou. Su narody, ktore v minulosti nemali ani rise ani panovnicke dynastie a su sebavedome a prosperujuce.
Pocet obeti v Iraku je na diskusiu, ale vacsina obeti nebola dosledkom vojny proti teroru, ale dosledkom nabozenskej vojny siitov a sunnitov.
Odporúčame