Ked nevidi o co ide, tak je bud slepy alebo blby.
Ked nevidi o co ide, tak je bud slepy alebo blby.
Putin a jeho pobocnik Lavrov su zopovedni za 6000 mrtvych na vychode Ukrajiny.
Dva grazlovske staty, ktore anektuju cudzie uzemia a porusuju ludske prava.
Republikani saleju. Keby v USA vsetci ludia volili, tak by demokrati boli v obrovskej vyhode.
Hranica chudoby v USA je 2000 dolarov mesacne pre 4 clennu rodinu. Pod touto hranicou zije 39 milionov ludi.
Ty pako. Zadlzeny miliardar je stale miliardar.
Americki politici hromadne rusia dovolenky na Sibiri svoje rublove konta menia na dolarove.
:-))))))
Prerozdelenie bohatstva ci redukovanie rozdielov medzi vrstvami je jednoduche napravit upravou danoveho systemu.
Jeden spolocensko-ekonomicky system, ktory zlikvidoval bohacov sme tu uz mali a sa velmi neosvedcil.
Ze bohacov pribuda tiez znamena ze chudobnych ubuda. Alebo sa mylim?
:-))))
7.3 miliona dolarov sa vyberie v USA na daniach za 1 minutu a 25 sekund.
Aj tak su to vyhodene peniaze.
Bojovat proti ruskej propagande je jednoduche:
Neverit ani jedno slovo!
Za vsetkych 6000 mrtvych je zodpovedny Putin osobne. Na vychode Ukrajiny bol pokoj a mier az do chvile ked tam Putin neprestahoval zelenych muzikov z Krymu.
Uplne to stacilo na to, aby ju Rusi obvinili z vlastizrady a dali ju do vazby.
Vidi do Putinovej hlavy? Aj ked to nebude Putin a bude to niekto iny kde je zarujka? Ich stupidny autoritativny system dava jednemu cloveku prilis velku moc a nikto nemoze nic garantovat.
Odporúčame