Tretia bola HIV, ale na tu sa uz nasiel liek.
:-)))))))))
Tretia bola HIV, ale na tu sa uz nasiel liek.
:-)))))))))
Genocida na Donbase?
Demagogia ako vystrihnuta z ucebnice KGB.
Rovnako ako ti v Kremli, ktori su zodpovedni za 5000 mrtvych na vychode Ukrajiny.
Je lahko policajom v krajinach kde je prisna kontrola zbrani nerobit chyby. Americki policajti su denne vystaveni kontaktom s grazlami, ktori su ozbrojeni. Policajti su tiez len ludia s rodinami a chcu sa kazdy den vratit domov celi a zdravi. Maju plne pravo pouzit zbran ked sa citia ohrozeni a to aj vtedy ked sa jedna o nestastne omyly ako napriklad ked subjekt neohrozoval policajta skutocnou zbranou, ale ale ako sa ukazalo - hrackou.
Nic nove pod slnkom. Do politiky sa ludia nedavaju pre idealy ale z prospecharstva.
Pred par dnami musel rezignovat guverner statu Oregon, lebo jeho snubenica pod plastikom konzultacnej firmy uzatvorila mastne kontrakty so subjektami, ktore si potrebovali kupit pristup ku guvernerovi.
Deje sa to vsade na svete.
Nasa zalievana kava nie je Turecka..
Postup pripravy Tureckej kavy ma 3 kroky a nevyzaduje lyzicku, lebo cukor sa vari s vodou a nic ine sa do kavy potom nepridava.
Demokraticke staty by mali dat raz za 25 rokov moc na kratky cas do ruk diktatorovi, aby mohol korigovat veci, ktore pluralny system nedokaze vyriesit.
Pocul som, ze za prvej republiky parlament dlhe roky predebatovaval zmenu jazdenia z lavej strany na pravu ale nedokazal urobit rozhodnutie. Potom Hitler obsadil Cechy a po pravej strane sa zacalo jazdit na druhy den.
Kamarat!
Demokracia vladne len na ulici. V sukromnom bussinesse vladne tvrda diktatura. Ta zenska porusila kontrakt a podvadzala.
2000 zabitych starcov, zien a deti - nepodstatne cislo???
Hmmm !
Co tak ist pokosit luku?
"Ruske projekty sirenia informacii"? Cize ruska propaganda?
Klamanie funguje len docasne. Pravda nakoniec vzdy vyhra.
Presne tak. Je nacase zacat veci nazyvat pravym menom. Putin a Lavrov su dvaja megaklamari a zapad by sa mal prestat s nimi bavit.
Nelegalne flinty je nieco ine. Tie mali muzi dobre schovane a zeny a deti o nich ani nevedeli.
Myslim, ze mam pravdu. Nehovorim o zbraniach, ktore su pod zamkom alebo nejakou kotrolou ako to bolo vo vasej dedine, ale o zbraniach medzi beznou populaciou, ktore su lahko dostupne pre jednotlivca.
MimochodoM. Kde lezi vasa dedina? V Texase?
Nechce sa mi verit, ze by komunisti tolerovali gulomet s 300 nabojmi v rukach normalneho obcana.
Jeden z lepsich blogov Luterana.
Dotycny spravne zareagoval na propagandisticke klamstvo.
Ked ta cisla nezaujimaju tak si ich nevymyslaj. Ty si tam hodil to cislo 2000 a co ma specialne nadvihlo boli ti "starci, zeny a deti" - obvykly slogan tupej propagandy.
Vlastnictvo zbrani si vyzaduje idealneho cloveka. Lenze je mnoho ludi, ktori su mentalne nestabilni alebo dusevne chori. Aj zdravi a normalni a ludia, ked su pod stresom su nevyspytatelni a neracionalni a ked maju po ruke zbran mozu po nej siahnut.
Odporúčame