Ja som genetiku do diskusie nezamiesal. Diskusia je o selekcii a evolucii.
Ja som genetiku do diskusie nezamiesal. Diskusia je o selekcii a evolucii.
Ohanas sa slovami ako molekularna biologia alebo genetika, ale tvoj oponent tie slova nepouzil ani raz. So vsetkym co hovori sa da absolune suhlasit. Ludia boli v stredoveku ovela mensik a domace zvierata taktiez. Plodiny ako ich pozname dnes su vysledkom prirodzenej selekcie mnohych generacii. Proti comu vlastne protestujes?
Ked vlastnim Rembrantov obraz tak mi Rembrant nemoze prikazovat v ktorej izbe si ho mozem zavesit.
"nehorazneho porusenia autorskeho prava" ???????
Cim sa porusilo autorske pravo?
Za tu sochu pravdepodobne dostal dobre zaplatene, teda nepatri jemu.
Mensiny v celej Europe sa zmensuju, co je prirodzeny proces a madari na Slovensku nie su vynimkou. Ich pocty sa zmensuju aj v Rumunsku alebo Srbsku. Aj pocet Slovakov v tychto krajinach sa zmensuje. Preco tomu silou mocou branit? Asimilacia je prirodzeny proces.
Studena vojna mala vitaza a ten druhy bol jasne porazeny. Hadam si Rusi nemysleli, ze z tejto prehratej vojny vyjdu bez zranenia.
Ako inac sa da pochopit cislo 9 ???
Nie "Balada o vojakovi" ale "Babka dala vojakovi".
Geneticke zlozenie dnesnych madarov len jasne dokazuje, ze starych madarov bolo v porovnani s populaciou Slovanov velmi malo. Ich vojenska vyzbroj a strategia im umoznila dominovat nad usadlym etnikom, ktore obrabalo podu.
Horymir!
Ty tu drmolis a obhajujes neobhajitelne. Ked podla teba malo 57% Rusov v autonomnej republike Krym pravo vypisat referendum a sa odtrhnut od materskaj krajiny ako je mozne, ze to bolo odoprete 99.9% Cecencov v Cecensku a krvavo potlacene, pricom Cecensko nie je autonomna republika, ale republika.
Je mnozstvo udajov na Internete, jedny objemove, jedny hodnotove. Tento link je hodnotovy za rok 2012:
Export obilia za rok (milionov ton)
USA - 36, FRA - 19, CAN - 18, AUS - 14, ARG - 9, UKR - 6, KAZ - 5, RUS - 4.
1 miliarda v USA predstavuje dane vybrate za 3 hodiny.
Mily Horymir!
Taketo konanie je vzdy len rakciou na nieco. Vsetci vieme co to "nieco" je.
Ruski komunisti prehrali studenu vojnu a Putin prehra aj tu druhu, ktoru zacal.
Netreba tam cestovat. Ved uz desatrocia im svet dodava rozne potravinove pomoci. Nebyt toho by tam masovo zomierali ludia. Moze existovat lepsi dokaz nechopnosti systemu a impotencie vedenia ako toto?
Odporúčame