Peskov šikovne využil smrť Prigožina aby sa mohol vrátiť do Kremla :-) po tých lovák pre NY Times. Už len čakám čo vymyslí dvorný šašo Medvedev :-)
Peskov šikovne využil smrť Prigožina aby sa mohol vrátiť do Kremla :-) po tých lovák pre NY Times. Už len čakám čo vymyslí dvorný šašo Medvedev :-)
Takto to vyzerá, keď sa k téme vyjadruje dieťa, hola hlava alebo ekonomický analfabet. A pozri, aj názor si vyjadril a nikto ta nevypol. Tak tu neblázni o slobode...
To sa dalo čakať. Ale tipoval som okno :-)
Jasne. Aspoň vidno ze vieš o tom veľkú figu borovu :-) a servisov at ti to budú Nemci :-)
tvojesvedomie je rusmi platený človek na tejto diskusii. Jeho úloha je jasná. Ale nemaj strach súdruženko, druhý 68-my nebude ! A nenadávaj do fašistom ľuďom. Vy budete bolševické zlo obhajovať nejakými fašistami. Vy tu vidíte najakých fašistov? Pozor na slová !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja ti dám slobodu. A ešte pozývací list k tomu?! Si nebezpečný a pravda je v článku. Hazardujete a skúšate. Ruský kolaborant !!!!!!
Ja som za organizovanie referenda. Ale každý jeden občan čo sa ho zúčastní a bude hlasovať ,,ZA" sa bude na vyzbrojení Slovenska podieľať finančne formou zrážok z daní a podobne. Detto v prípade napadnutia Slovenska tak občania do 55 rokov povinne ako prví pôjdu brániť Slovensko. Náckovia a hrdinovia čo sa bijú do pŕs určite radi položia svoj život ako prví za Národ !
Oni sa boja ze myslieky bolsevizmu a komunizmu padne. A pritom ide Ruskej oligarchii iba o udržanie moci. No čistí hl... ci
Aj dnes aj tu na diskusii sú neviem z akého dôvodu ľudia schopní obsadenie Československa obhajovať a schvalovat. Fuj! Je to na zamyslenie. Co tu robíte? Zase nám chcete ukradnúť budúcnosť? Zaostalé Rusko je koloniálne štát so všetkým vsudy. Im ste ľahostajní ako aj ostatným. Preboha co na tých rusoch stále vidíte. Spásu alebo co? Fuj. Každému jednému z vás Rusku demokraciu, platy a dôchodky!!!!!!
Nikdy sa neznížim prispievať za judasske prachy. Veru tak neklesnem. Ale nech ti ta,, uroven" prinesie šťastie keď sa inak živiť nevieš :-)
Pozri, ak má niekto 11 hráčov a ty 5 nikdy nevyhrás. Treba dat Ukraine atomky a potom bude aj Rusko jednať. Nech je 11 na 11... Sľubovali ukraincom územnú celistvosť a oni blbci sa ich vzdali.
Veľmi prekvapený bude brániť bolsevikov do poslednej chvíle. :-) teda sorry, zriadenie Ruska kde par zbohatli kov okradli národ a ľudia sú ako v zalari :-)
Bez západných technológií sa o 10 rokov Rusko vráti o 50 rokov :-) blahoželám batuska Putin. Uz si ani Mercedes neooravite :-) a nie to na mesiac lietať :-)
Ano robiť nepriateľov kde sa da. To je agenda súčasných politikov a vás oviec.
Ale no nepovedz. Rusi narozdiel od Ukrajincov chcú hádzať atomky po celej Európe. No taki dobracikovia sú. Hotové bytosti s krídlami.
Nie som historik. Neviem sa vyjadriť. :-) Ale na rozdiel od vás, nevzhliadam k nikomu ako vy tak hlboko v zadnici Ruskej!
Ty si precitaj knihy o vojnách. A potom počuj kto aký je.
To tvrdíš ty? Vieš aké ohanvosti robilo Rusko. Kolko miliónov ľudí koli ich politike už umrelo? Ze ta hanba nefackuje! USA sú podobní frajeri ako Rusko. Ale už len z princípu koľko ľudí umrelo pri hladomore ci v represuach, na Sibír a podobne. Fuj hanbite sa proruski zapredanci!!!
Môžeš mi povedať prečo si takú výstavu nemohla Ukraina zorganizovať na svojom území?
Odporúčame